Re: majanduse offtopic
no ega seal mingit võlukepikest ei ole, kuid minu nägemuse järgi peaks ametiühingute töö protsess olema pidev, mitte nii, et lastakse olukorral vegeteerida tühja ning lõpus kui seis juba hapu, hakatakse trampima jalgadel ning rõhuma sellele, et "kui meie putka kinni paneme, siis kõik perses". Sellepärast tõingi välja just antud kontekstis meditsiinitöötajate ametiühingute nõrkuse.
ma muidugi ei ole nendega kokku puutunud ning ma ei tea nii täpselt nende töö sisu, kuid kõrvalt jääb mulje justkui ongi nii, et vegeteeritakse ja ollakse ning loodetakse sellele, et "kui me trampima hakkame, siis küll peab andma". Nagu välja tuli, jäädi pm pika ninaga. Tugevam ametiühing vast suudaks paremini tagada pikaajalisema progressi ja positiivsema suuna.
Sa tark inimene, ma arvan, et sa saad aru, et a la 20% ei ole kõigile kuskilt juurde võtta.
Algselt postitas Strawberry
Vaata postitust
no ega seal mingit võlukepikest ei ole, kuid minu nägemuse järgi peaks ametiühingute töö protsess olema pidev, mitte nii, et lastakse olukorral vegeteerida tühja ning lõpus kui seis juba hapu, hakatakse trampima jalgadel ning rõhuma sellele, et "kui meie putka kinni paneme, siis kõik perses". Sellepärast tõingi välja just antud kontekstis meditsiinitöötajate ametiühingute nõrkuse.
ma muidugi ei ole nendega kokku puutunud ning ma ei tea nii täpselt nende töö sisu, kuid kõrvalt jääb mulje justkui ongi nii, et vegeteeritakse ja ollakse ning loodetakse sellele, et "kui me trampima hakkame, siis küll peab andma". Nagu välja tuli, jäädi pm pika ninaga. Tugevam ametiühing vast suudaks paremini tagada pikaajalisema progressi ja positiivsema suuna.
Sa tark inimene, ma arvan, et sa saad aru, et a la 20% ei ole kõigile kuskilt juurde võtta.
Comment