Re: majanduse offtopic
Jep, vingu LAV olukorra üle, see on vingumist väärt. Eestis elatustase maailma mastaabis väga tip-top.
kallekusta, seda enam - kui minusugune lohh kes pole elus päevagi tööd teinud suudab leida viisi, et teenida kuus keskmiselt 10x Eesti keskmine, siis mida sa veel ootad?
Jep, vingu LAV olukorra üle, see on vingumist väärt. Eestis elatustase maailma mastaabis väga tip-top.
kallekusta, seda enam - kui minusugune lohh kes pole elus päevagi tööd teinud suudab leida viisi, et teenida kuus keskmiselt 10x Eesti keskmine, siis mida sa veel ootad?
Comment