Re: majanduse offtopic
Ma ei saanud sellest lõigust aru.
Tolmuahv selgelt kirjutab, et kaupa saab müüa selle hinnaga millega teda ostetakse nii on iga toote puhul.
Kust sa võtad siin näite, et kui toote hind poole kallimaks teha, siis teda kohe poole vähem ostetakse?
Monopoolselt riigi poolt kontrollitavad hinnad nagu riigilõiv ei sobi pealegi kuidagi vaba turumajandusega riigi hinnapoliitika näiteks. Samas kui kütus või kõnehind oluliselt kallineks hakkaksid tõesti paljud inimesed alternatiive kasutama, see ongi see, et hind läheb sealt maalt millega teda ostetakse.
Algselt postitas kallekusta
Vaata postitust
Tolmuahv selgelt kirjutab, et kaupa saab müüa selle hinnaga millega teda ostetakse nii on iga toote puhul.
Kust sa võtad siin näite, et kui toote hind poole kallimaks teha, siis teda kohe poole vähem ostetakse?
Monopoolselt riigi poolt kontrollitavad hinnad nagu riigilõiv ei sobi pealegi kuidagi vaba turumajandusega riigi hinnapoliitika näiteks. Samas kui kütus või kõnehind oluliselt kallineks hakkaksid tõesti paljud inimesed alternatiive kasutama, see ongi see, et hind läheb sealt maalt millega teda ostetakse.
Comment