Re: majanduse offtopic
Kas argumentide puudumisel enda seisukoha tõestamist selgelt vananenud naljadega õpetati nende paarikümne AP jooksul või on see komme jäänud külge delfi kommentaariumites hängides?
Algselt postitas erplander
Vaata postitust
Comment