Re: majanduse offtopic
muidu räägid tarka juttu, aga su enda "tänase päeva olukord" on täpselt samasuguse retoorikaga nagu su oponendil(vt bolditud osa).
Algselt postitas turusolkija
Vaata postitust

Comment