Re: majanduse offtopic
Selle astmelise tulumaksu ja edukate riikide nimekirja ühtimise taga on üks vanemaid demagoogiavõtteid. See, et edukates riikides on astmeline tulumaks, ei tähenda, et nad on saanud edukaks selle tõttu ja vastupidi. Edukad on olnud edukad loomuliku majandusarengu tõttu, proportsionaalse tulumaksuga riikidel on olnud siin ülaltoodud nimekirja järgi üks vägagi sick ja twisted periood, kus just propageeritud sotsialistlikke meetmeid tõsiselt üle vindi keerati. Kummalisel kombel on suur enamus sitast välja roomata üritavaid riike jõudnud samale arusaamisele, et arengu kiirendamiseks on proportsionaalne maks parem. See näitab just, et Eesti on õigel teel oma maksusüsteemiga, sellises majandusetapis riigi jaoks see on sobivaim.
Või tahab kallekusta äkki väita, et maksustame töökad (rikkad) surnuks ja siis oleks taevamanna kõigi vaeste ja rõhutute õue peal?
Selle astmelise tulumaksu ja edukate riikide nimekirja ühtimise taga on üks vanemaid demagoogiavõtteid. See, et edukates riikides on astmeline tulumaks, ei tähenda, et nad on saanud edukaks selle tõttu ja vastupidi. Edukad on olnud edukad loomuliku majandusarengu tõttu, proportsionaalse tulumaksuga riikidel on olnud siin ülaltoodud nimekirja järgi üks vägagi sick ja twisted periood, kus just propageeritud sotsialistlikke meetmeid tõsiselt üle vindi keerati. Kummalisel kombel on suur enamus sitast välja roomata üritavaid riike jõudnud samale arusaamisele, et arengu kiirendamiseks on proportsionaalne maks parem. See näitab just, et Eesti on õigel teel oma maksusüsteemiga, sellises majandusetapis riigi jaoks see on sobivaim.
Või tahab kallekusta äkki väita, et maksustame töökad (rikkad) surnuks ja siis oleks taevamanna kõigi vaeste ja rõhutute õue peal?
Comment