Re: majanduse offtopic
Kui vajadus meelelahutuse järgi on nii suur, siis paraku ei olegi midagi muud teha kui meelt lahutama jäädagi...
Kui vajadus meelelahutuse järgi on nii suur, siis paraku ei olegi midagi muud teha kui meelt lahutama jäädagi...




Comment