Re: majanduse offtopic
Solid tekst Maxi.
Enda kogemusest võin öelda, et nendega kellega foorumist olen kokku saanud pole ükski douche ja üldse pokkerimängijate seltskond on alati väga layd back ja chill, olenemata palju kellegil plekki on.
Ei olegi eriti märganud, et mingeid ***** võrdlejaid siin ringi liigub.
Lol @ eliidi lapsed.
PS: ärge maxit ära bannige, tahaks veel arvamusi kuulda.
Solid tekst Maxi.
Enda kogemusest võin öelda, et nendega kellega foorumist olen kokku saanud pole ükski douche ja üldse pokkerimängijate seltskond on alati väga layd back ja chill, olenemata palju kellegil plekki on.
Ei olegi eriti märganud, et mingeid ***** võrdlejaid siin ringi liigub.
Lol @ eliidi lapsed.
PS: ärge maxit ära bannige, tahaks veel arvamusi kuulda.
Comment