Re: majanduse offtopic
Kui keeruliseks minna tahad? Lihtsalt lõputööga ühele poole saada või korralikult midagi uut/huvitavat (eesti mastaabis) uurida?
Algselt postitas BuildUp
Vaata postitust
Comment