Re: majanduse offtopic
Vaesel inimesel pole eriti midagi võimalik teha 200-300eur siiski liiga väike-1k+parem, muidu juba hoolitsed selle eest et vahendajate armeed yleval pidada. Investeerimisel 1% teenustasude maksimiseks tundub olevat max.1k-ga saab lhv-s vist juba 0.5% kanti.
Head tootlust keegi ei anna sulle ilma riskita. Turg on krdi nii efektiivne, et hindab varasi suht täpselt.
Kõige odavam on ideid kopeerida. Vaata nt, kes gurudest on ostnud nt balti börsi pos-e v nt usas on nt mõni kõva hedge fond kuskile sisesenenud(neil on ajud, kiirus, kõrge tootlus, mayby ka siseinfot)
Veidi OT ka
Tiina Ristimets tuli oma kirjastusega Pigram turule uue raamatuga "Viiskümmend halli varjundit"
Küsimus, kuidas selline nn "reklaam" meediasse jõuab?
a la ETV ringvaade, mitmesugused postimehed,naistekad jms ajakirjad.
Kas Ristimets plekib ka sellise nn varjatud reklaami eest? Sest sellise reklaami nn $$$ väärtus peaks päris suur olema. V lihtsalt Ristimetsal lihtsalt head sidemed, kes varajatud reklaami meediasse paiskavad?
Või nt energiaturu vahendajad ja saidid käisid oma firmasi tutvustamas hommikutv-s
Samas ma tean, et filmides(sõber filmimees) ei jää kunagi "kogemata" pildile mõni firma logo, vaid võetakse firmaga ühednust ja üriattakse kompromiss saada.
Huvitav oleks teada, kuda selline reklaamibusiness üldse käib?
Vaesel inimesel pole eriti midagi võimalik teha 200-300eur siiski liiga väike-1k+parem, muidu juba hoolitsed selle eest et vahendajate armeed yleval pidada. Investeerimisel 1% teenustasude maksimiseks tundub olevat max.1k-ga saab lhv-s vist juba 0.5% kanti.
Head tootlust keegi ei anna sulle ilma riskita. Turg on krdi nii efektiivne, et hindab varasi suht täpselt.
Kõige odavam on ideid kopeerida. Vaata nt, kes gurudest on ostnud nt balti börsi pos-e v nt usas on nt mõni kõva hedge fond kuskile sisesenenud(neil on ajud, kiirus, kõrge tootlus, mayby ka siseinfot)
Veidi OT ka
Tiina Ristimets tuli oma kirjastusega Pigram turule uue raamatuga "Viiskümmend halli varjundit"
Küsimus, kuidas selline nn "reklaam" meediasse jõuab?
a la ETV ringvaade, mitmesugused postimehed,naistekad jms ajakirjad.
Kas Ristimets plekib ka sellise nn varjatud reklaami eest? Sest sellise reklaami nn $$$ väärtus peaks päris suur olema. V lihtsalt Ristimetsal lihtsalt head sidemed, kes varajatud reklaami meediasse paiskavad?
Või nt energiaturu vahendajad ja saidid käisid oma firmasi tutvustamas hommikutv-s
Samas ma tean, et filmides(sõber filmimees) ei jää kunagi "kogemata" pildile mõni firma logo, vaid võetakse firmaga ühednust ja üriattakse kompromiss saada.
Huvitav oleks teada, kuda selline reklaamibusiness üldse käib?

TC
Comment