majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1006
    Re: majanduse offtopic

    Vaesel inimesel pole eriti midagi võimalik teha 200-300eur siiski liiga väike-1k+parem, muidu juba hoolitsed selle eest et vahendajate armeed yleval pidada. Investeerimisel 1% teenustasude maksimiseks tundub olevat max.1k-ga saab lhv-s vist juba 0.5% kanti.
    Head tootlust keegi ei anna sulle ilma riskita. Turg on krdi nii efektiivne, et hindab varasi suht täpselt.
    Kõige odavam on ideid kopeerida. Vaata nt, kes gurudest on ostnud nt balti börsi pos-e v nt usas on nt mõni kõva hedge fond kuskile sisesenenud(neil on ajud, kiirus, kõrge tootlus, mayby ka siseinfot)


    Veidi OT ka

    Tiina Ristimets tuli oma kirjastusega Pigram turule uue raamatuga "Viiskümmend halli varjundit"
    Küsimus, kuidas selline nn "reklaam" meediasse jõuab?
    a la ETV ringvaade, mitmesugused postimehed,naistekad jms ajakirjad.

    Kas Ristimets plekib ka sellise nn varjatud reklaami eest? Sest sellise reklaami nn $$$ väärtus peaks päris suur olema. V lihtsalt Ristimetsal lihtsalt head sidemed, kes varajatud reklaami meediasse paiskavad?
    Või nt energiaturu vahendajad ja saidid käisid oma firmasi tutvustamas hommikutv-s
    Samas ma tean, et filmides(sõber filmimees) ei jää kunagi "kogemata" pildile mõni firma logo, vaid võetakse firmaga ühednust ja üriattakse kompromiss saada.

    Huvitav oleks teada, kuda selline reklaamibusiness üldse käib?

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #1007
      Re: majanduse offtopic

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Vaesel inimesel pole eriti midagi võimalik teha 200-300eur siiski liiga väike-1k+parem, muidu juba hoolitsed selle eest et vahendajate armeed yleval pidada. Investeerimisel 1% teenustasude maksimiseks tundub olevat max.1k-ga saab lhv-s vist juba 0.5% kanti.
      Head tootlust keegi ei anna sulle ilma riskita. Turg on krdi nii efektiivne, et hindab varasi suht täpselt.
      Kõige odavam on ideid kopeerida. Vaata nt, kes gurudest on ostnud nt balti börsi pos-e v nt usas on nt mõni kõva hedge fond kuskile sisesenenud(neil on ajud, kiirus, kõrge tootlus, mayby ka siseinfot)


      Veidi OT ka

      Tiina Ristimets tuli oma kirjastusega Pigram turule uue raamatuga "Viiskümmend halli varjundit"
      Küsimus, kuidas selline nn "reklaam" meediasse jõuab?
      a la ETV ringvaade, mitmesugused postimehed,naistekad jms ajakirjad.

      Kas Ristimets plekib ka sellise nn varjatud reklaami eest? Sest sellise reklaami nn $$$ väärtus peaks päris suur olema. V lihtsalt Ristimetsal lihtsalt head sidemed, kes varajatud reklaami meediasse paiskavad?
      Või nt energiaturu vahendajad ja saidid käisid oma firmasi tutvustamas hommikutv-s
      Samas ma tean, et filmides(sõber filmimees) ei jää kunagi "kogemata" pildile mõni firma logo, vaid võetakse firmaga ühednust ja üriattakse kompromiss saada.

      Huvitav oleks teada, kuda selline reklaamibusiness üldse käib?
      Reikopile oli BJi teinud. Rohkem pole midagi kuulnud.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1008
        Re: majanduse offtopic

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        Vaesel inimesel pole eriti midagi võimalik teha 200-300eur siiski liiga väike-1k+parem, muidu juba hoolitsed selle eest et vahendajate armeed yleval pidada. Investeerimisel 1% teenustasude maksimiseks tundub olevat max.1k-ga saab lhv-s vist juba 0.5% kanti.
        Head tootlust keegi ei anna sulle ilma riskita. Turg on krdi nii efektiivne, et hindab varasi suht täpselt.
        Kõige odavam on ideid kopeerida. Vaata nt, kes gurudest on ostnud nt balti börsi pos-e v nt usas on nt mõni kõva hedge fond kuskile sisesenenud(neil on ajud, kiirus, kõrge tootlus, mayby ka siseinfot)


        Veidi OT ka

        Tiina Ristimets tuli oma kirjastusega Pigram turule uue raamatuga "Viiskümmend halli varjundit"
        Küsimus, kuidas selline nn "reklaam" meediasse jõuab?
        a la ETV ringvaade, mitmesugused postimehed,naistekad jms ajakirjad.

        Kas Ristimets plekib ka sellise nn varjatud reklaami eest? Sest sellise reklaami nn $$$ väärtus peaks päris suur olema. V lihtsalt Ristimetsal lihtsalt head sidemed, kes varajatud reklaami meediasse paiskavad?
        Või nt energiaturu vahendajad ja saidid käisid oma firmasi tutvustamas hommikutv-s
        Samas ma tean, et filmides(sõber filmimees) ei jää kunagi "kogemata" pildile mõni firma logo, vaid võetakse firmaga ühednust ja üriattakse kompromiss saada.

        Huvitav oleks teada, kuda selline reklaamibusiness üldse käib?
        See ju USA-s/maailmas ülipopp raamat. Ma arvan, et Ringvaate sugused saated ise ka huvitatud maailma ühe tippraamatu tuvustamisest.

        Pokkerimängijad ei peaks ju aktsiaturu riski niiväga kartma. Kui oodatav tootlus on 10%, siis see tähendab, et mõni aasta ehk juhtub -10%, teine aasta +30%. Risk on hea nähtus ja tänu sellele ongi võimalik raha teenida.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #1009
          Re: majanduse offtopic

          Kas siin võib nüüd viimaste postituste seast välja lugeda, et tavalisel palgatöötajal on investeerimisega nii hapud lood? €300 euri kuus on tegelikult pea pool keskmist palka ja tundub välja soliidne summa mida iga kuu kõrvale panna.

          Comment

          • Platinum
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 248

            #1010
            Re: majanduse offtopic

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Keegi teab miks selline asi?
            Euro ja $ vahe ka järsult suuremaks.

            Comment

            • blah
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 185

              #1011
              Re: majanduse offtopic

              Euro tõusis dollari suhtes. Ostuvõime poolest kasvas kulla hind samapalju mõlemas valuutas

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #1012
                Re: majanduse offtopic



                gg, marat.
                privador, miks ma sind topis ei näe?

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #1013
                  Re: majanduse offtopic

                  Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                  http://www.ap3.ee/article/2012/11/26...eenis-kuuga-52

                  gg, marat.
                  privador, miks ma sind topis ei näe?
                  Oi türbel, ma teadsin, et Marat tunneb hästi seda valdkonda, aga kohe nii... väga tubli

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1014
                    Re: majanduse offtopic

                    Meidla vist võitis sama võistluse ca paar aastat tagasi?

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #1015
                      Re: majanduse offtopic

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Meidla vist võitis sama võistluse ca paar aastat tagasi?
                      yep.
                      gamblerid.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1016
                        Re: majanduse offtopic

                        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                        yep.
                        gamblerid.
                        More like degens :D

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #1017
                          Re: majanduse offtopic

                          Meidla on väga huvitav tegelane imo. Üks tema geinaalne luule(loodetavasti ta pole vastu):

                          Kust tekib see tõus, me ihaldatud buum?

                          Kust tekib see tõus, me ihaldatud buum?
                          See laenushow, mis oleks nii kuum.
                          Kas ootame tõesti siin madalikul Euroopat ja Hiinat?
                          Et lõppeksid Lasnamäe koopaelanike intressipiinad.
                          Ootamine on majanduslangus, mille isaks on häbi,
                          emaks seadusandlik rangus –
                          kelle käed on sitarookimisest vangus –
                          ja vend, kelle ajusid tõmbavad pangad pidevalt läbi.
                          Aga sa ootad ja vaatad.
                          Sa istud. Mõtled.
                          Ja ikkagi ootad.
                          Samal ajal keerab hoiupõrsas sinu vennale taha,
                          Sa ei tee ikkagi mitte kui midagi

                          /---/

                          Aga kui paneme Äripäeva ahju
                          ja mõnitame analüütikuid nii, et neist poleks kahju.
                          Teeksime lihtsalt tööd, keset ööd,
                          kandes kontoris loovusvööd.
                          Unustaksime majandusmüra ja pankade sära,
                          poliitilise möla ning kinnisvara kära.
                          topiksime makro sitavaati
                          analüütikud viieks aastaks ulpima Tallinki paati.
                          Taksojuht siis ei jälgiks ärilehti,
                          vaid otsiks kliente, paneks pidu,
                          ärihunt tallaks uusi ridu,
                          mitte ei otsiks endas vigu,
                          Vitja kärutaks sigu nigu
                          ajakirjanik, kes rautaks mõnuga majandustigu.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #1018
                            Re: majanduse offtopic

                            tal polnud aega bösimängu mängida


                            Loodetavasti Marat võtab ta reisule...

                            Comment

                            • eddi
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1200

                              #1019
                              Re: majanduse offtopic

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Lol.

                              Muide, ma imestan, miks keegi varem pole seda küsinud (või on?), millised erialased raamatud (majandus) on teile head muljet jätnud ning mida te soovitaksite?

                              ise soovitaks kindlasti "The Long Tail" Chris Anderson poolt. väga huvitav lugemine

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1020
                                Re: majanduse offtopic

                                Algselt postitas privador Vaata postitust
                                tal polnud aega bösimängu mängida


                                Loodetavasti Marat võtab ta reisule...
                                Olen tema käekella oma silmaga vaadatanud ja uurinud...for fuck sakes, see on sick relv!!! Aga lihtsad õliste kardulate sööjad ei saagi seda kanda :(

                                Comment

                                Working...