Re: majanduse offtopic
Minul tekkis selline küsimus, et kui kõige odavama variandi puhul on tegu ettemaksuga, siis mis tagatisrahast jutt veel käib? Muidu oleks isegi pankrotiohtu arvestades selline variant kõige parem. Meil Eestis hakkab muidugi 59 pakkuja asemel heal juhul nii kümmekond pakkujat olem, pigem siiski 5.
Minul tekkis selline küsimus, et kui kõige odavama variandi puhul on tegu ettemaksuga, siis mis tagatisrahast jutt veel käib? Muidu oleks isegi pankrotiohtu arvestades selline variant kõige parem. Meil Eestis hakkab muidugi 59 pakkuja asemel heal juhul nii kümmekond pakkujat olem, pigem siiski 5.
Comment