Re: majanduse offtopic
...Ja elu ongi ebaõiglane. Kellele jagatakse mõistust, kellele praktilisi oskusi, kellele tahtejõudu jne. Sinu edu siin maailmas sõltub Sinu isikulistest võimetest ja õnnest. Süsteem, milles me elame on konkurentsi süsteem ja siin on paratamatu, et osadel läheb sitasti (enamus) ja teistel paremini (vähemus). Me kõik täidame mingit rolli siin elus. Tuleb aru saada, kes Sa oled ja mida Sa oma elult tahad. Kõik see, mida Sa oma elult tahad tuleb Sul endal välja teenida, kui just õnn ei naerata (juhtub harva). Kui Sa avastad, et Sa pole võimeline siin ilmas toime tulema või Sa ei taha edasi elada nii nagu siiani, siis sa pead leidma oma olukorra jaoks lahenduse. Sa kas muutud või sured õnnetuna. Lõppkokkuvõttes on see Sinu elu, mille jaoks Sa teed oma valikud.
Mina pole oma eluga rahul, aga ma pingutan oma rutiinse töökoha "näruse" palga eest selle nimel, et olla oma elus kasvõi mõni aastagi õnnelik. Tahan olla vaba kohustustest, reisida ja maailma näha. Ja ma teen oma plaani teoks. See, mida keegi elult tahab jääb ta enda otsustada, sest inimesed on erinevad. Kõik näevad maailma oma mätta otsast ja suhtuvad teistesse vastavalt oma äranägemise järgi. Minu soovitus on õppida tundma iseennast ja hinnata objektiivselt oma elu ja tulevikku. Näiteks pere loomise mõttest ma olen hetkel loobunud, kuna tõenäosus on väike, et ma suudan pakkuda materiaalset kindlustatust oma lastele ja naisele terveks eluks. Samuti ma tunnen, et ma ei kuulu siia inimese välja mõeldud ühiskonda olemaks osake sellest. Ma lähen oma teed ja eks näis, mis elu mu teele toob. Seniks aga edu teile kõigile siin elus vastu pidamiseks, ning jõudu ja jaksu oma eesmärkide saavutamiseks.
...Ja elu ongi ebaõiglane. Kellele jagatakse mõistust, kellele praktilisi oskusi, kellele tahtejõudu jne. Sinu edu siin maailmas sõltub Sinu isikulistest võimetest ja õnnest. Süsteem, milles me elame on konkurentsi süsteem ja siin on paratamatu, et osadel läheb sitasti (enamus) ja teistel paremini (vähemus). Me kõik täidame mingit rolli siin elus. Tuleb aru saada, kes Sa oled ja mida Sa oma elult tahad. Kõik see, mida Sa oma elult tahad tuleb Sul endal välja teenida, kui just õnn ei naerata (juhtub harva). Kui Sa avastad, et Sa pole võimeline siin ilmas toime tulema või Sa ei taha edasi elada nii nagu siiani, siis sa pead leidma oma olukorra jaoks lahenduse. Sa kas muutud või sured õnnetuna. Lõppkokkuvõttes on see Sinu elu, mille jaoks Sa teed oma valikud.
Mina pole oma eluga rahul, aga ma pingutan oma rutiinse töökoha "näruse" palga eest selle nimel, et olla oma elus kasvõi mõni aastagi õnnelik. Tahan olla vaba kohustustest, reisida ja maailma näha. Ja ma teen oma plaani teoks. See, mida keegi elult tahab jääb ta enda otsustada, sest inimesed on erinevad. Kõik näevad maailma oma mätta otsast ja suhtuvad teistesse vastavalt oma äranägemise järgi. Minu soovitus on õppida tundma iseennast ja hinnata objektiivselt oma elu ja tulevikku. Näiteks pere loomise mõttest ma olen hetkel loobunud, kuna tõenäosus on väike, et ma suudan pakkuda materiaalset kindlustatust oma lastele ja naisele terveks eluks. Samuti ma tunnen, et ma ei kuulu siia inimese välja mõeldud ühiskonda olemaks osake sellest. Ma lähen oma teed ja eks näis, mis elu mu teele toob. Seniks aga edu teile kõigile siin elus vastu pidamiseks, ning jõudu ja jaksu oma eesmärkide saavutamiseks.
Comment