Re: majanduse offtopic
Mitte eriti, me oleme selle pasa külge anyway laulatatud juba oma geograafilise positsiooni tõttu. Regiooni teised vabalt kauplevad valuutad (Rumeenia, Poola, Ungari) on isegi euro suhtes kõvasti peksa saanud. Sest kedagi ei huvita, et nad Eurotsoonis pole. One big phukup. Kui Lääne-Euroopa jääb vaesemaks, siis jääb Ida-Euroopa ka vaesemaks, seega võime oma valuutat siduda või mitte siduda, efekti on vähe.
Mitte eriti, me oleme selle pasa külge anyway laulatatud juba oma geograafilise positsiooni tõttu. Regiooni teised vabalt kauplevad valuutad (Rumeenia, Poola, Ungari) on isegi euro suhtes kõvasti peksa saanud. Sest kedagi ei huvita, et nad Eurotsoonis pole. One big phukup. Kui Lääne-Euroopa jääb vaesemaks, siis jääb Ida-Euroopa ka vaesemaks, seega võime oma valuutat siduda või mitte siduda, efekti on vähe.
Comment