Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Tabasin leveli paarkend sekundit enne sinu posti kui sellele mõtlema hakkasin:)
Siiski see polnud see kontekst kus oleks olnud standard levelist aru saada ja vaevalt peakski keegi muret tundma kui moderaator enda nimega soovitab.
Algselt postitas Tarmonator
Vaata postitust
Siiski see polnud see kontekst kus oleks olnud standard levelist aru saada ja vaevalt peakski keegi muret tundma kui moderaator enda nimega soovitab.



Comment