*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1051
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Küsin nõu, kuhu panna FC Pokkeriprode särgil Flop FM logo. Särk hetkel selline:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Suurus tuleb sama suur kui Pokkeriprod.com logol (keskel). Praegune plaan on panna PP'de logost vasakule Adi märgi alla. Siis jääb ruumi ka võimalikele tulevastele sponsorite logodele ja oleks kõik koos. Näeks see okei välja (mul eriti disaineri silma ei ole, küsin, et vältida hilisemat vingumist)? Muidu küsiks meie võistkonna teemas, aga seal ma pole sellistele küsimustele seal eriti vastuseid saanud.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1052
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Palju väikseid junne üksteise kõrval läheb kahtlaseks :)

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #1053
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
        Palju väikseid junne üksteise kõrval läheb kahtlaseks :)
        +1

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #1054
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Aga palju väikseid junne üksteisest võimalikult kaugel ka väga parem vist pole :D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1055
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Väiksed logod sobiks ehk varukatele hästi Või seljataha näiteks üles keskele kaelaaugu juurde

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1056
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Pane adi märgi peale.

              Comment

              • Dzuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 445

                #1057
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Või äkki parema käise peale..

                Comment

                • kympa
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 110

                  #1058
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Arvan ka, et käise peale sobiks hästi, sinna kus Messil Champions League logo on
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Murdock
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 690

                    #1059
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Kellegil tööd pole pakkuda välismaale ? :)

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #1060
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Mul on. Soomes, palk on sitaks hea ja tingimused ok.
                      Ma lasen sõbral sulle kohe PM'i saata, ta siin küll uus kasutaja, ühtegi posti pole, aga muidu norm vana. Vahendustasu on 679€ ja selle eest viib su kohale ja näitab töö kätte ja ajab kõik joonde. Ja kui keegi veel tahab, siis andku teada, lasen kõigile PM saata.

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #1061
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Ma ei usu et seotud kuid ise esmaspäevast Soome tööle, tundub suht elu diil.

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #1062
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Küsin nõu, kuhu panna FC Pokkeriprode särgil Flop FM logo. Särk hetkel selline:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Suurus tuleb sama suur kui Pokkeriprod.com logol (keskel). Praegune plaan on panna PP'de logost vasakule Adi märgi alla. Siis jääb ruumi ka võimalikele tulevastele sponsorite logodele ja oleks kõik koos. Näeks see okei välja (mul eriti disaineri silma ei ole, küsin, et vältida hilisemat vingumist)? Muidu küsiks meie võistkonna teemas, aga seal ma pole sellistele küsimustele seal eriti vastuseid saanud.
                          Meeskonna logo alumine äär Adidase logo alumise äärega samale joonele. PP logo keskele suuremalt. Flop FMi logo varrukale/pükstele.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1063
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Meeskonna logo alumine äär Adidase logo alumise äärega samale joonele. PP logo keskele suuremalt. Flop FMi logo varrukale/pükstele.
                            Flop FM'i logo paneb jah varrukale, see Messi pilt oli päris hea. Ülejäänud kahte logo enam muuta ei saa, need on juba särgil. Soovitused on head, üritan need järgmiseks hooajaks meelde jätta, uue varustusega läheb juba paremini.

                            Comment

                            • kaval-ants
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 191

                              #1064
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                              Kellegil tööd pole pakkuda välismaale ? :)
                              Skandinaaviasse (põhiliselt Norra-Rootsi) rekkajuhiks? Eeldab kogemust(autojuhina) ja suurt töötahet. Palk ca 2700 kätte.

                              Comment

                              • kardpleier
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 699

                                #1065
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                                Küsin nõu, kuhu panna FC Pokkeriprode särgil Flop FM logo. Särk hetkel selline:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Suurus tuleb sama suur kui Pokkeriprod.com logol (keskel). Praegune plaan on panna PP'de logost vasakule Adi märgi alla. Siis jääb ruumi ka võimalikele tulevastele sponsorite logodele ja oleks kõik koos. Näeks see okei välja (mul eriti disaineri silma ei ole, küsin, et vältida hilisemat vingumist)? Muidu küsiks meie võistkonna teemas, aga seal ma pole sellistele küsimustele seal eriti vastuseid saanud.
                                Adidase logo alla ei sobi see. ainuke võimalus on varrukad. kõhupeal läheks läbuks :)

                                Comment

                                Working...