Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Küsin nõu, kuhu panna FC Pokkeriprode särgil Flop FM logo. Särk hetkel selline:
Suurus tuleb sama suur kui Pokkeriprod.com logol (keskel). Praegune plaan on panna PP'de logost vasakule Adi märgi alla. Siis jääb ruumi ka võimalikele tulevastele sponsorite logodele ja oleks kõik koos. Näeks see okei välja (mul eriti disaineri silma ei ole, küsin, et vältida hilisemat vingumist)? Muidu küsiks meie võistkonna teemas, aga seal ma pole sellistele küsimustele seal eriti vastuseid saanud.
Küsin nõu, kuhu panna FC Pokkeriprode särgil Flop FM logo. Särk hetkel selline:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Suurus tuleb sama suur kui Pokkeriprod.com logol (keskel). Praegune plaan on panna PP'de logost vasakule Adi märgi alla. Siis jääb ruumi ka võimalikele tulevastele sponsorite logodele ja oleks kõik koos. Näeks see okei välja (mul eriti disaineri silma ei ole, küsin, et vältida hilisemat vingumist)? Muidu küsiks meie võistkonna teemas, aga seal ma pole sellistele küsimustele seal eriti vastuseid saanud.

Või seljataha näiteks üles keskele kaelaaugu juurde


Comment