Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Soovitage mulle ka tööd- küsisin ühest kohast, mingi liinitöö sisuliselt ja seal pakuti 333 eur kuu ainult :(
Soovitage mulle ka tööd- küsisin ühest kohast, mingi liinitöö sisuliselt ja seal pakuti 333 eur kuu ainult :(


Comment