*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1126
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Proovin täna ka seda turniiripokkerit natukene... 2saturday donkamenti ja 100k vip freeroll :D
    kui igavaks läheb, siis võtan mõne odava turna veel juurde.
    tra turnad on pededele! Field oli nagu mõnusalt soft...17000+ mängijat...600alles ja siis ofc teeme mitu kätt suckoute mulle ja lõpus kaotame 20bb-ga coineri..

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #1127
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Jõudu!

      Kõigil PTR ja idleminer.com maas?

      Ja kas keegi teab kuidas uuest postgres reinstallist andmebaasi vana andmebaasiga ühendada[noted vanas andmebaasis(panen sama folderisse installima, kus data on, aga intall automaatselt muudab ära selle vana kausta nime ja tekitab omale uue "8.4")].

      Comment

      • Tupsik
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 497

        #1128
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Davy Vaata postitust
        Kõigil PTR ja idleminer.com maas?
        ptr maas ka siin

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #1129
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          no tra.. mothly goldstar+ vip freeroll...
          6k field ja 92koht-mõttetud 55$... lõpus ei tulnud OE kokku ja oligi lännu.

          muidugi arvestades, et tegin 4turnat ja nendest 3cashimist (+27$ uus ticket järgmise laupäeva turnale ja sealt kus ei cashinud sain 10$ bountyt), siis see natukene lohutab.
          Peale bubblet jääb mäng vajaka...tuleb õppida
          Last edited by k2snakalle; 26.06.11, 00:37.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1130
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            no tra.. mothly goldstar+ vip freeroll...
            6k field ja 92koht-mõttetud 55$... lõpus ei tulnud OE kokku ja oligi lännu.

            muidugi arvestades, et tegin 4turnat ja nendest 3cashimist (+27$ uus ticket järgmise laupäeva turnale ja sealt kus ei cashinud sain 10$ bountyt), siis see natukene lohutab.
            Peale bubblet jääb mäng vajaka...tuleb õppida
            ************** unustasin regida, eelmine kord oleks hit tulnud almost...fml!

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #1131
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              esimest korda mängin ise ftp-s turnat millel overlay:), leht siiani pidand, ma usun et tuleb ära:D

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1132
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Mind ajavad overlayd tilti, väiksemad prizepoolid.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #1133
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  mul praegu pole väga vahet, turnale sain FPP-de eest ostetud step2-e ticketiga millest tegin step4 ja isegi mincashiga oleks rahul

                  Comment

                  • mikk2468
                    Vana Tegija
                    • Nov 2009
                    • 1039

                    #1134
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    mikroturnadel ei ole vapsee overlayd, aga kõrgemal FTPs ikka imo on seda viimasel ajal olnud küll.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #1135
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      ma ei tea..eile 5.5$ 15k guaranteed turnal oli väike overlay :)

                      edit: praegu käivas 5.5$ on ka suur overlay..aga kuna rebuy ja addon,siis tuleb ilmselt kokku.
                      Last edited by k2snakalle; 26.06.11, 11:15.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #1136
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        ************** unustasin regida, eelmine kord oleks hit tulnud almost...fml!
                        Endal on juba mõnnamõnna hit tulnud sellelt turnalt =)

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #1137
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          ma ei tea..eile 5.5$ 15k guaranteed turnal oli väike overlay :)

                          edit: praegu käivas 5.5$ on ka suur overlay..aga kuna rebuy ja addon,siis tuleb ilmselt kokku.
                          Sa mõtled küll starsi vist. FTPs küll sellist turnat ei ole

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1138
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Jõhker raisk. Siuke lugu siis, et:
                            Sõber tegi konto hiljuti Cool Hand Poker-isse. Tegi depo 20 eur. Aga neil oli mingi boonus, et bb-ga saad 10 euri-se boonuse. Nimelt siis õnnestuski tal bad-beat saada ja sai ka selle 10 eur-i siis. Ja ta kogemata vajutas REFESH buttonit ja sai 10EUR iga refeshi clicki eest. Mingi mega bug. lmao. Vend clickis endale 3000 euri ära ja lendas insta kohe nl400-600 segast panema. Pmst sai kellasid, refeshis endale raha juurde muudkui. Samal ajal pani mingi suurema summa cashoutima ka, mis läks suht kiirelt isegi läbi.
                            Siis veel buddy transfis paljudele sõpradele mitmeid tuhhe eurosid ja üldse läks liiga ahneks kogu selle teemaga. Ja päeva lõpuks mingi ime läbi sai support teada asjast ( vb keegi omadest andis välja ta )ja confis kogu raha ja cashouti ka. Aga see raha, mis sõpradele läks ja laudades ära jagas. Seda ei võetud :). Ma arvan, et kui ta oleks madalat profiili hoidnud, poleks vb asi isegi välja tulnud aga hui teab.

                            Have a nice day.

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #1139
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Wooot:D normal buggg

                              Comment

                              • Carl
                                FPP Pro
                                • Jul 2010
                                • 213

                                #1140
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Last edited by Carl; 26.06.11, 12:58.

                                Comment

                                Working...