Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
tra turnad on pededele! Field oli nagu mõnusalt soft...17000+ mängijat...600alles ja siis ofc teeme mitu kätt suckoute mulle ja lõpus kaotame 20bb-ga coineri..
Algselt postitas k2snakalle
Vaata postitust
Comment