*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1036
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    sest see on nii kuradi mõttetu ja nõme ja tühi raha kokku riisumine, tekitab ühiskondlikke probleeme jms. Ma arvan, et enamik siinolijatest ei mäleta, kui 90ndate alguses olid igalpool sellised automaadid ja seaduseid veel eriti ei olnud.. suht kiiresti läksid mingid noored 13-30 aastased bustoks, siis laenasid raha, lasid uuesti bustoks, lõpuks oli vabsee metsik lääs.. isegi tapeti nende automaadi võlgade pärast üksteist.
    Kui ma ei eksi siis on automaadid mujal skandinaavia riikides täiesti olemas ja seal saad mängida ainult miskite minipanuste peale. Aga jah üldiselt Eesti ei ole selleks valmis, sest automaadid panevad ohtu eelkõige noored, kuna tõenäoliselt kontroll on ebatõhus ning kuskil urkapubides 15 aastased mängivad oma söögiraha maha.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #1037
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Loen siin pärimisseadust...
      Enne pärandaja surma surnud alaneja sugulase asemele astuvad need alanejad sugulased, kes on pärandajaga suguluses surnud alaneja kaudu.

      Juristid... Minge muffi!

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1038
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Hip Hop Holdem

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1039
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          omg mis fishment

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #1040
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            sest see on nii kuradi mõttetu ja nõme ja tühi raha kokku riisumine, tekitab ühiskondlikke probleeme jms. Ma arvan, et enamik siinolijatest ei mäleta, kui 90ndate alguses olid igalpool sellised automaadid ja seaduseid veel eriti ei olnud.. suht kiiresti läksid mingid noored 13-30 aastased bustoks, siis laenasid raha, lasid uuesti bustoks, lõpuks oli vabsee metsik lääs.. isegi tapeti nende automaadi võlgade pärast üksteist.
            jep, isegi sai tatikana koplis "laine" poe automaatides mängitud päevast-päeva paar suve. Kohalikud venelased käisid poe ees raha kerjamas, ütlesid, et tahavad leiba osta kuna kõhud tühjad. See loob kogunemiskohad väga kahtlasele seltskonnale ja üleüldse tõmbab igasuguseid ullikesi sellele "maailmale" lähemale mis tõenöoliselt süvendab hasartmängu probleemi.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1041
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Keegi selle kuu jooksul lux-kruiisile Rootsi ei taha minna mingi sümboolse summa eest (lux kajutid ja hommikusöögid sees, paketi väärtus natuke üle €500), annaks ilmselt päris odavalt ära, pm kui huvi.

              Comment

              • KristjanRawk
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 1133

                #1042
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Kui ma ei eksi siis on automaadid mujal skandinaavia riikides täiesti olemas ja seal saad mängida ainult miskite minipanuste peale. Aga jah üldiselt Eesti ei ole selleks valmis, sest automaadid panevad ohtu eelkõige noored, kuna tõenäoliselt kontroll on ebatõhus ning kuskil urkapubides 15 aastased mängivad oma söögiraha maha.
                Soomes oli isegi kohalikus väikses marketis nurgas mänguautomaat.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1043
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  sest see on nii kuradi mõttetu ja nõme ja tühi raha kokku riisumine, tekitab ühiskondlikke probleeme jms. Ma arvan, et enamik siinolijatest ei mäleta, kui 90ndate alguses olid igalpool sellised automaadid ja seaduseid veel eriti ei olnud.. suht kiiresti läksid mingid noored 13-30 aastased bustoks, siis laenasid raha, lasid uuesti bustoks, lõpuks oli vabsee metsik lääs.. isegi tapeti nende automaadi võlgade pärast üksteist.
                  Nii see algas :(

                  Väikeses Rakveres olid automaadid minu mäletamist mööda üleval Tsentrumis, kinos, Viru tn. kohvikus, saunas, Jaama tn. pubis, Pika tn. pubis ja krt teab veel kus. 12 aastased poisikesed ja 70 aastased mutikesed mängisid kõrvuti. Mingi hetk tõmmati vanuseline piirang peale aga ennem esimeste trahvide saamist oli kõigil pohhui ja hiljem oli siiski ka võimalik mängida.

                  Minu sõltuvus sai põhja alla muidugi juba "mängude majas" 15 kopikalistega.
                  Last edited by Potsataja; 21.06.11, 16:00.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #1044
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Amen!
                    [YOUTUBE]lSfFa44p96o[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1045
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      omfg, nagu seda veel vähe oleks, hakkab siin ka homopropaganda pihta.

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #1046
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Comment

                        • Gettofish
                          FPP Pro
                          • Nov 2009
                          • 259

                          #1047
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Official site of GunBlood (Western Shootout) flash game. Become the fastest gunslinger in this western shootout gunfight game.

                          Show your skills, tegin pokkeriprod groupi.

                          Comment

                          • E-Kunn
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 261

                            #1048
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Tilt!!!!

                            Comment

                            • Tyler Durden
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 270

                              #1049
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Uni.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1050
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Jaanipäev.

                                Comment

                                Working...