Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
standard, jahutakse mingist umbmäärasest arvust kuid tegelikkuses võetakse tööle 1 inimene. Eestis pole mitte mingit IT alast tööpuudust, aga vägisi tahetakse sellist muljet jätta. Ise ka otsin normaalset tööd IT alal, aga reaalsuses pole minusugusele standard IT vennale mitte midagi. Mingi .net progejad või oracle proffid leiavad ehk alati tööd aga nende kaliiber on ka natuke teine ja iga vend sinna ei küündi. Võrdluseks võib näiteks pokkerimaailmast tuua midagi sellist: "Puudu jääb 100 pokkerimängijat, reaalsuses oleks need 100 venda kohe platsis ja valmis, aga tegelikult otsitakse 3 rankat ja 4 cocat". Seepärast jääb selline mulje nagu ma oleks mingi inbreed, eerikson ju ütles et suur tööjõupuudus, aga minul tööd ei ole.
Algselt postitas Potsataja
Vaata postitust
standard, jahutakse mingist umbmäärasest arvust kuid tegelikkuses võetakse tööle 1 inimene. Eestis pole mitte mingit IT alast tööpuudust, aga vägisi tahetakse sellist muljet jätta. Ise ka otsin normaalset tööd IT alal, aga reaalsuses pole minusugusele standard IT vennale mitte midagi. Mingi .net progejad või oracle proffid leiavad ehk alati tööd aga nende kaliiber on ka natuke teine ja iga vend sinna ei küündi. Võrdluseks võib näiteks pokkerimaailmast tuua midagi sellist: "Puudu jääb 100 pokkerimängijat, reaalsuses oleks need 100 venda kohe platsis ja valmis, aga tegelikult otsitakse 3 rankat ja 4 cocat". Seepärast jääb selline mulje nagu ma oleks mingi inbreed, eerikson ju ütles et suur tööjõupuudus, aga minul tööd ei ole.
Comment