*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #421
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***


    standard, jahutakse mingist umbmäärasest arvust kuid tegelikkuses võetakse tööle 1 inimene. Eestis pole mitte mingit IT alast tööpuudust, aga vägisi tahetakse sellist muljet jätta. Ise ka otsin normaalset tööd IT alal, aga reaalsuses pole minusugusele standard IT vennale mitte midagi. Mingi .net progejad või oracle proffid leiavad ehk alati tööd aga nende kaliiber on ka natuke teine ja iga vend sinna ei küündi. Võrdluseks võib näiteks pokkerimaailmast tuua midagi sellist: "Puudu jääb 100 pokkerimängijat, reaalsuses oleks need 100 venda kohe platsis ja valmis, aga tegelikult otsitakse 3 rankat ja 4 cocat". Seepärast jääb selline mulje nagu ma oleks mingi inbreed, eerikson ju ütles et suur tööjõupuudus, aga minul tööd ei ole.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #422
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
      standard, jahutakse mingist umbmäärasest arvust kuid tegelikkuses võetakse tööle 1 inimene. Eestis pole mitte mingit IT alast tööpuudust, aga vägisi tahetakse sellist muljet jätta. Ise ka otsin normaalset tööd IT alal, aga reaalsuses pole minusugusele standard IT vennale mitte midagi. Mingi .net progejad või oracle proffid leiavad ehk alati tööd aga nende kaliiber on ka natuke teine ja iga vend sinna ei küündi. Võrdluseks võib näiteks pokkerimaailmast tuua midagi sellist: "Puudu jääb 100 pokkerimängijat, reaalsuses oleks need 100 venda kohe platsis ja valmis, aga tegelikult otsitakse 3 rankat ja 4 cocat". Seepärast jääb selline mulje nagu ma oleks mingi inbreed, eerikson ju ütles et suur tööjõupuudus, aga minul tööd ei ole.
      Got that shit right aga tavalisest it mehest, kes osab arvutit kokku panna ja windowsi installida...
      Kui nad hommikul ainult pesemas käiksid oleks juba parem maine...

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #423
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Täna pesin ennast...

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #424
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Vara veel. Üks kord jaanipäeva ja teine kord jõulude ajal peaks paras olema.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #425
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            kes oskab öelda kust arvuti taga streamist saaks eesti ja fääri saarte mängu vaadata ???

            Comment

            • E-Kunn
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 261

              #426
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Sai täna lõpuks tõsisem ujumine ette võetud, koguni 2 km läbitud. Öösel peaks hea uni garanteeritud olema

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #427
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                leidsin: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...44&part=sports

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #428
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Kaunist suve ja ilusat naist nautiv Nõia-Ints on armunud juba neli kuud! Tema unelmate naiseks on blond Krista.


                  lol

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #429
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    GG Eesti Rahvuskoondis.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #430
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      viljandis oli täna talllinna tänava r-kioskis 0,33sed tuborgid otsa saanud. jäigi joomata täna. mujalt ei viitsinud ka otsima minna kuna r-kioskis on garanteeritud ülikülmad õlled.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #431
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                        viljandis oli täna talllinna tänava r-kioskis 0,33sed tuborgid otsa saanud. jäigi joomata täna. mujalt ei viitsinud ka otsima minna kuna r-kioskis on garanteeritud ülikülmad õlled.
                        konsum ftw, hetkel mingi soodukas kah veel..

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #432
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Kuu aega ilma alkota sai täis ja minuarust pole mõtet. Ilma olla siis. Pean jaanipäevani vastu ja siis hindan uuesti olukorda.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #433
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            standard, jahutakse mingist umbmäärasest arvust kuid tegelikkuses võetakse tööle 1 inimene. Eestis pole mitte mingit IT alast tööpuudust, aga vägisi tahetakse sellist muljet jätta. Ise ka otsin normaalset tööd IT alal, aga reaalsuses pole minusugusele standard IT vennale mitte midagi. Mingi .net progejad või oracle proffid leiavad ehk alati tööd aga nende kaliiber on ka natuke teine ja iga vend sinna ei küündi. Võrdluseks võib näiteks pokkerimaailmast tuua midagi sellist: "Puudu jääb 100 pokkerimängijat, reaalsuses oleks need 100 venda kohe platsis ja valmis, aga tegelikult otsitakse 3 rankat ja 4 cocat". Seepärast jääb selline mulje nagu ma oleks mingi inbreed, eerikson ju ütles et suur tööjõupuudus, aga minul tööd ei ole.
                            Kusjuures ega korralikele IT vendi tahetakse ka ainult sandikopikate eest. Nt mu vend tegi mingile rootsi mängufirmale, kes tahtis aasta lõpuks 0'st 50-100 peale töötajate arvu tõsta, testid üle 90%'ga ära, kõik klappis. Pani siis palgasoovi lauale: €2k neto, rootslased olid valmis maksma €1,2k, vend oli veel nõus €1,8 peale laskma, aga ei, 1,2 oli viimane pakkumine. Obv ütles gg, bye! Ta teenib praeguseski kohas rohkem ja on vahepeal enda kvalifikatsiooni tõstnud.

                            Samas igasuguste IT College'i baka taseme kuttidele, kes venitavad keskmise hindega 2,x paberiteni läbi, ei peagi kohe kohti jaguma. Kui inimene ikka ei viitsi tegeleda enda tasemele saamisega, siis pole nagu väga midagi teha. Ega teistelgi aladel ainult bakast ei piisa mõistliku ameti saamiseks, veel enam kassikooli bakast.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #434
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Kas kellegil hakkab veel palav peale natukese alkoholi tarbimist? Päeval oli jube hea olla, grindisin pokkerit rahulikult, kuid praegu peale keskööd ja väikest napsu tundub nagu mingi räme kuumalaine oleks peale tulnud.

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #435
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Nautige väljas olemist parem, super ilmad lihtsalt!
                                Ojaa, männiku karjääris oli vesi täna 21 kraadi juba, üli mõnus.

                                Comment

                                Working...