*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #466
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    olen, mis siis?
    Last edited by Tarmonator; 08.06.11, 13:24.

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #467
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      tänasel 10€sel live turnal võib tuimalt esimese käega nuppe panna ja siis hea südamega raekojaplatsi sööma minna :)


      edit: eelregada ei saa. Pead kohale minema. Kui lähed tund enne turna algust, sisi saad ka "early birdi", ehk frz turnal 500 lisachippi.
      hmm, aga kui 2 tundi enne minna, saab 1000? ehk 5ks? ning kuidas 5 regatud on, kui eelregada ei saa

      a mis see "bonus" day endast kujutab?

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #468
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        hmm, aga kui 2 tundi enne minna, saab 1000? ehk 5ks? ning kuidas 5 regatud on, kui eelregada ei saa

        a mis see "bonus" day endast kujutab?
        2h ennem lähed, saad ikka 500 lisachipi. Ja bonus day idk, muarust ei tähendagi see turniirinimetus midagi, samasugune turniir nagu ikka :D Ei ole kursis kuidas teistel turnadel on aga vbla tähendabki seda, et saad 500'se lisachipi kui õigel ajal regad, no idea. Ja ilmselt vanad käisid kohapeal ära regamas. Don'tknoo :P

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #469
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas kuco Vaata postitust
          Eestis pidi olema mõni üksik SAPi spetsialist ja nendest üks sõidab uue porschega
          no neid SAPi spetsialiste ikka vähe rohkem, päris paljudes kohtades SAPi kasutusel, meie SAPi adminnid porschega ei sõida, aga ma ei usu et neil väga alla kahe keskmise palk on... SAPi ja sellist üldist adminnimist kahjuks koolis/googeldades ei õpi, ikka koha peal või spets koolituste ja kogemuse käigus

          Algselt postitas Char Vaata postitust
          ei tea kas see paber on nii oluline, minu meelest ülikoolis tutvud uute asjadega ja laiendad silmaringi, aga enamus asjad pead enda käel õppima.. pigem võetakse tööle inimene, kes tegeleb hobi korras progremisega, kui see, et oh, ma läksin ITd õppima, võtke mind tööle nüüd

          ning tööle võetakse ka selle pealt, mida sa oskad. üldjuhul mingid katseülesanded.
          ei tea.. sõltub mida tegema, kui sul on mingi liinitöötaja stiilis töö, siis sinna annab testülesandeid leiutada, aga põmst loeb ikka see mis juttu vestlusel räägid, milline oled, kas ja mis kogemusi on ja kui väga sa ise arenemisest huvitatud oled ja õppimisest.

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Kardan, et iseõppijatel võib abstraktsest mõtlemisest puudu jääda. Lihtsamaks koodipoisiks ilmselt sobivad, aga see pole kogu IT põld.
          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Kahe otsaga asi. Üsna kindel, et sellised mehed, kes asja on googeldades õppinud ei teinud meile id-kaardi lahendust, ajatemplit ja ei arenda US valitsusele andmebaasisüsteemi. Jutt siis eesti firmast Cybernetica. Kindlasti pole üks teisest parem, aga ei saa öelda, et ülikooliharidus täiesti kasutu oleks, sest meil kõigil on vaja selliseid mehi, kes IT ja nende lahenduste piire edasi nihutaksid, et meie elu mugavaks teha. Teine asi on muidugi rahaline pool. Seda ma ei tea, kus kõige rohkem pappi makstakse ja mis indiviidile endale kõige kasulikum on.
          mul on olnud töökaaslaseid, kel pole IT haridust, ise õppinud progejad jms.. nendega on kohati raske kui pole koolis saadud silmaringi ja ei näe suurt pilti. Koolis õpetatav progemine annab ainult aluse, nö enterpraiss klassi progemiseks pole sul isegi litsentse ja vahendeid, selle õpid ikka juurde otse töö juures.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #470
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            i'lold
            Ma pole nii balla, et €10'seid loopida :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #471
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Kahe otsaga asi. Üsna kindel, et sellised mehed, kes asja on googeldades õppinud ei teinud meile id-kaardi lahendust, ajatemplit ja ei arenda US valitsusele andmebaasisüsteemi. Jutt siis eesti firmast Cybernetica. Kindlasti pole üks teisest parem, aga ei saa öelda, et ülikooliharidus täiesti kasutu oleks, sest meil kõigil on vaja selliseid mehi, kes IT ja nende lahenduste piire edasi nihutaksid, et meie elu mugavaks teha. Teine asi on muidugi rahaline pool. Seda ma ei tea, kus kõige rohkem pappi makstakse ja mis indiviidile endale kõige kasulikum on.
              Oi jah. Kui saaks siis ainult räägiks aga kuna liiga paljud loevad seda foorumit, kes toda venda tunnevad siis ei taha siin nii rääkida ning kuidagi umbmääraselt rääkida on ka selline sauna-lava jutt aga proovin ikkagi ilma, et ühtegi fakti esitaks. Ühesõnaga tean venda, kes ei ole kunagi progemist õppinud.

              Väga tähtsad teenused, mida me igapäev kasutame on tema tehtud, palganumber on alati poisil suurem olnud kui viiekohaline (eekides). Pokkerit mängib ka omajagu ning sealgi päris huvitavaid 'scripte' teinud. Pakun, et siin foorumis ei ole ühtegi mängijat, kes siin foorumis ei maksaks nende 'scriptide' eest $100.

              Rääkisin talle ka kunagi, et selliseid 'scripte' (jutumärgid meelega) saaks väga vabalt müüa, sellega saaks räigelt pappi teha aga teda ei huvita raha enam üldse. Ütles, et võiksin raha eest selle sama energia praegusesse töösse suunata ja saaksin kümme korda rohkem.

              Tean ka teist venda, kes samamoodi oli aga ta käis korra ka IT kolledzis pool-aasta. Pärast seda saatis kooli perse, proges omale 'oma äri', mida me enamus kõik teame ning ajab hetkel julmalt pappi kokku. Samamoodi ei saa teda nimetada, kuna ta teab kellest räägin. On ka sõpru, kes on õppinud IT eriala ülikoolis 3+ aastat, töötasid progejana 4-5 aastat ja pärast seda lõid käega tööle, sest nad ei oska seda.

              IMO nagu iga asjaga siis ei peitu iva õppimises vaid suures huvis. Õppimine muidugi kiirendab arengut.

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #472
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Soovitage massasisalonge tartus. Keskus teab, et on hea?

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #473
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas ranka
                  ....

                  fakk ma ütlesin, et ära räägi teistele seda :S

                  nüüd 10 kirja postkastis, kes tahavad skripte..tänks ranka

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #474
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Mnjaa. Point on jutul sees ja väga huvitav lugeda selliseid asju.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #475
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      mis oddsid on, et 9 käe jooksul tõmbab 88 vs QQ 8-te neliku ja 33 vs 44 3-de neliku?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #476
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        mis oddsid on, et 9 käe jooksul tõmbab 88 vs QQ 8-te neliku ja 33 vs 44 3-de neliku?
                        50/50 tuleb/ei tule...

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #477
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                          Soovitage massasisalonge tartus. Keskus teab, et on hea?
                          http://foorum.pokkeriprod.com/privat...do=newpm&u=156

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #478
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            ROFL
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #479
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              loller

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #480
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                ...
                                Progemise ise õppimisel on väga suur miinus, tihtipeale sa õpid asju tegema ja kõik töötab ilusti, aga siis tuleb mingi teine vend kes on veitsa pädevam ja ütleb, et sorry, see siin on bs ja selle 200 realise skripti saab kokku võtta kahe reaga.

                                Kusjuures väga huvitav oleks lugeda praeguste eesti pokkeriproffide minevikust, haridusest ja töökohtadest enne proffiks või poolproffiks saamist. Ma ei usu et kõik siin mingi 130+ IQ´ga lapsgeeniused olid. Päris põnev oleks teada mida pokkeriprod peale pokkeri oskavad või õppinud on.

                                Comment

                                Working...