Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
esimene asi kui seda postitust nägin, siis kippelt autole hääled sisse ja Prisma poole teele. sain veel viimase "näidise" ära ostetud. müüjad nuputasid kahepeale vähemalt viis minutit kuidas seda puhurit karpi saada. : D
Algselt postitas Pahvak
Vaata postitust
Comment