*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #391
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Rohelise korgiga off tegi üllatavalt hästi töö ära nädalavahetusel. Vahepeal pidi juurde pritsima ainult

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #392
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Täna sai offi proovitud, aga see hais peletas mind ennast ka minema...

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #393
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Nice.. Mul siuke teema, et ml on korteril üks sein selline, kus on ainult pmst maast laeni aknad ja rõduuks :D ja sinna hakkab päike peale paistma mingi 2-3 ajal päeval & kardinaid/rulood pole ees.. Niiet väga kuumaks kütab toa:D Kuigi see 20€ eest puhur tuleks vist ära muretsema.. ja kiiremaskorras lähen otsin täna siinidele konksud kuskilt poest, saab kardinad üles riputada.. Aga ennem hakkan süüa tegema, ennem kui on hilja ja toas 40 kraadi kuuma :D

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #394
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Nice.. Mul siuke teema, et ml on korteril üks sein selline, kus on ainult pmst maast laeni aknad ja rõduuks :D ja sinna hakkab päike peale paistma mingi 2-3 ajal päeval & kardinaid/rulood pole ees.. Niiet väga kuumaks kütab toa:D Kuigi see 20€ eest puhur tuleks vist ära muretsema.. ja kiiremaskorras lähen otsin täna siinidele konksud kuskilt poest, saab kardinad üles riputada.. Aga ennem hakkan süüa tegema, ennem kui on hilja ja toas 40 kraadi kuuma :D
          ul tõesti, kui sellise ilmaga on toas soojem kui väljas:P

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #395
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
            ul tõesti, kui sellise ilmaga on toas soojem kui väljas:P
            Unreal jah, õnneks sain konksud ostetud ja kohe kardinad ka üleval.. Igatahes päike hakkab tuppa lahmima 3 paiku ja kuni loojanguni välja :D Niiet kardin on nuts asi :D

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #396
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              Tähelepanu rahvas kes sääskede ja muude mutukatega hädas. Leidsin viimaks tõhusa vahendi, mis hoiab need saadanad minu nahast eemal.


              Saadaval näiteks jahipaunas, maksis vist 5,5€ ja on ÄÄRMISELT tõhus. Tegin täna testi, läksin t-särgiga metsa, määrisin paljad kehaosad kokku ja mitte yks sääsk ega parm minu peal ei maandunud. Mõni meeltesegaduses sääsk vaid eksis paar korda kõrva ära. Toimis tõesti hästi. Seisin lepikus ja kõik ymberringi ainult sumises...mina naersin.

              irw, ma esimese hooga lugesin biting midgets

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #397
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                keegi täna wu tangile ka?

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #398
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas qjet Vaata postitust
                  keegi täna wu tangile ka?
                  ei.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #399
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Keegi Tartu Olympsis micro turnasi ei käi laskmas? Iga kolmapäev vist need.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #400
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                      Kuigi see 20€ eest puhur tuleks vist ära muretsema..
                      Soovitan kiiresti ära osta. Käisin täna Eedenis, Zeppelinis ja Prismas. Prismast sain 17€ eest 30cm tiivikuga puhuri, mis on üsna hea selle raha eest, aga neid jäi sinna välja ca 5tki. Zeppelinis oli veel neid 23cm omasid ja mingeid ilusaid metallist, mille hinnad algasid 99€st. Kui suuremat (40cm) tahad, siis Euronicsi müüja soovitas netipoest tellida, seal pidi veel paar tükki olema, aga arvas, et lähevad üsna kiiresti sealtki.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #401
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Prismast sain 17€ eest 30cm tiivikuga puhuri, mis on üsna hea selle raha eest,
                        Heh, ostsin eile täpselt samasuguse Kristiine Prismast. Väga tips-tops sellise hinna eest.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #402
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ristijeesus
                            Klubi Liige
                            • Oct 2009
                            • 2533

                            #403
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Haapsalu linnapea Sukles: "Haapsalu on ideaalne koht elupäevade lõpetamiseks."

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #404
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                              Haapsalu linnapea Sukles: "Haapsalu on ideaalne koht elupäevade lõpetamiseks."
                              Peaks sammud Haapsallu seadma või liiga vara veel?

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #405
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Kui elu tundub ilus, siis vast ei tasu veel. Aga kui downer külla tuleb, siis ikka. Kusagil foorumis oli uuring kah kuidas kõige parem on enesetappu sooritada. Ehk saad sealt mõne hea mõtte. Ja siis Haapsallu.

                                Comment

                                Working...