*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #571
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Kui need kaks eestlast kokku mängivad, siis nimevaliku poolest on küll tegemist ajuhiiglastega:

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #572
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      mix nad kokku peaks mängima?
      sa arvad seda lihtsalt sp et neil sarnane nimi ?

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #573
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Muidu sääskede teema jätkuks, sai just ostetud Ülemiste keskusest mingist kodukaupade poest selline asi 30 euro eest.

        Hoiab sääski päris korralikus raadiuses eemal, katsetatud ja töötab väga hästi. Refillid on mingi 9 euri ja ühe refilliga saab 12h.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #574
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Mis aitab selle vastu kui nö mõte ei jookse?
          Praegu und ei ole, kõht tühi pole ja no tee mis tahad..laudades mõte ei jookse..panen kuidagi hästi tuimalt..ei mõtle bluffi/calli olukordi selgelt läbi. Laksan suht lampi ilma asju läbi mõtlemata...tahaks nagu mängida ikka, aga ei tea mida teha.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #575
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Hinga värsket õhku.

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #576
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Suht kindel, et midagi, parem mine magam ja alusta homme uuesti.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #577
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                arvestades, et ma kell 16 tõusin,siis ei tule mul und niipea :D

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #578
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Hinga värsket õhku.
                  tulin just väljast kus sai värsket õhku hingatud mitu tundi ja inimestega lobisetud :D

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #579
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    vaata mingit filmi:)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #580
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Kell pole kolmgi ja juba valge uuesti tra :D, pimedaks ei lähegi pmst, nuts. Kahju ainult, et nii üürike see meie suvi on.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #581
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                        Mis aitab selle vastu kui nö mõte ei jookse?
                        Praegu und ei ole, kõht tühi pole ja no tee mis tahad..laudades mõte ei jookse..panen kuidagi hästi tuimalt..ei mõtle bluffi/calli olukordi selgelt läbi. Laksan suht lampi ilma asju läbi mõtlemata...tahaks nagu mängida ikka, aga ei tea mida teha.
                        Hakka puslet kokku panema. Mingi 1000+ juppi. Endale tundub täitsa fun kui mitte kui midagi ei taha teha. (+ aitab ka tildi/masenduse vastu imo....rahulik aeg mõelda)

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #582
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Uus Eesti vapp.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #583
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            Mis aitab selle vastu kui nö mõte ei jookse?
                            Magamine, mediteerimine, roheline tee, nikotiin, amfetamiin. Paremuse järjekorras. Viimast pole proovinud. Kusjuures mul aitab kuumal ajal see kui kogu aeg puhur otse peale puhub. Pea +30% värskem.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #584
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Ametlikult tsüklis.

                              Thx suvi, et sa kogu ürituse ära nussisid.

                              Out.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #585
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                Mis aitab selle vastu kui nö mõte ei jookse?
                                Praegu und ei ole, kõht tühi pole ja no tee mis tahad..laudades mõte ei jookse..panen kuidagi hästi tuimalt..ei mõtle bluffi/calli olukordi selgelt läbi. Laksan suht lampi ilma asju läbi mõtlemata...tahaks nagu mängida ikka, aga ei tea mida teha.
                                püüa kasvõi kujundlikult mingit põnevust tekitada, kui mängid FR, siis mängi natuke aega 6-maxi või HU-d või turniiri või mida iganes. Midagi sellist, mis sunnib automaatselt aju teistmoodi ja väljaspool standardboxi mõtlema.
                                Last edited by KristjanLaas; 10.06.11, 02:03.

                                Comment

                                Working...