Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
NO mille jaoks on sellist sitta vaja kuulutada kõigile? Paras järeletulija neilek uradi homoaktivistidele ja muudele toredatele naftapuurijatele, kes ikka peavad oma homoseksuaalsust ülistama
NO mille jaoks on sellist sitta vaja kuulutada kõigile? Paras järeletulija neilek uradi homoaktivistidele ja muudele toredatele naftapuurijatele, kes ikka peavad oma homoseksuaalsust ülistama

Comment