*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1006
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Avastasin just, kui vähese kätearvuga mul downswing toimub. Või noh, kas saab üldse downswingiks nimetada kui ise sitasti mängid? :)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Viimased 3 päeva oma mänguga enam-vähem rahul, seega no worries

    Comment

    • oohoh
      Grinder
      • Oct 2009
      • 547

      #1007
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Avastasin just, kui vähese kätearvuga mul downswing toimub. Või noh, kas saab üldse downswingiks nimetada kui ise sitasti mängid? :)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Viimased 3 päeva oma mänguga enam-vähem rahul, seega no worries
      Palju see buyinides teeb?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1008
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas oohoh Vaata postitust
        Palju see buyinides teeb?
        23 buy-ini.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #1009
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
          Jaa, ööd võiks ka juba pluss kraadiga olla, et viitsi enam talviseid balloone all hoida autol :S
          ei taha seda, sest ma pean endale uusi suvekaid vaatama hakkama... obv võtan kasutatud :D

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1010
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Ei viitsi otsida kuskilt, see on siis ka litsentsiga jah?


            Paf korraldab Eestis hastartmänge järgmiste Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud lubade alusel: AS-i Pafer tegevusluba (õnnemängud) nr HKT000002 ja korraldusluba (kaughasartmäng) HKL000054 ja AS Spordiennustus tegevusluba (toto) HKT000005 ja korraldusluba (toto) HKL000014.

            Comment

            • I R Baboooon
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 235

              #1011
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Haige mindset leak ikka mul, alati kui võidan, siis ei julge enam mängida ja panen kinni, aga kui BE jooksen/kaotan, siis teen palju pikemad sessid, asjad peaks just vastupidi olema ju-.- Mängin 4 lauda 6maxi ja isegi kui võidan 2 BI, siis ei julge lihtsalt enam mängida, teen paarkümmend kätt veel ja panen kinni. Mida ette võtta?

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #1012
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                Haige mindset leak ikka mul, alati kui võidan, siis ei julge enam mängida ja panen kinni, aga kui BE jooksen/kaotan, siis teen palju pikemad sessid, asjad peaks just vastupidi olema ju-.- Mängin 4 lauda 6maxi ja isegi kui võidan 2 BI, siis ei julge lihtsalt enam mängida, teen paarkümmend kätt veel ja panen kinni. Mida ette võtta?
                Täpselt sama asi siin. Loe poker mindsetti imo. Mõtle, et ainuke asi mida teha saad, on A-game ja kui seda teed, siis on kõik kõige paremas korras. Isegi kui sa kardad kaotada, siis sa lükkaksid seda kaotust ju ainult edasi, sest homme mängiksid ikka uuesti. Minevik ei mõjuta tulevikku.

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #1013
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                  Haige mindset leak ikka mul, alati kui võidan, siis ei julge enam mängida ja panen kinni, aga kui BE jooksen/kaotan, siis teen palju pikemad sessid, asjad peaks just vastupidi olema ju-.- Mängin 4 lauda 6maxi ja isegi kui võidan 2 BI, siis ei julge lihtsalt enam mängida, teen paarkümmend kätt veel ja panen kinni. Mida ette võtta?
                  Ära vahi graafikut. See on põhiline asi. Ise üritan nii mängida, et vaatan alles kuu lõpus. See kuu olen feilinud.

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #1014
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Ei vaata kunagi sessi ajal seisu, aga kui oled mingi 300-500 kätt mänginud, siis ega eriti mööda oma arvamisega panna ei saa ka...
                    Aga peale sessi vaatan küll, sest käsi vaja üle vaadata ikka jne...

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #1015
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
                      Haige mindset leak ikka mul, alati kui võidan, siis ei julge enam mängida ja panen kinni, aga kui BE jooksen/kaotan, siis teen palju pikemad sessid, asjad peaks just vastupidi olema ju-.- Mängin 4 lauda 6maxi ja isegi kui võidan 2 BI, siis ei julge lihtsalt enam mängida, teen paarkümmend kätt veel ja panen kinni. Mida ette võtta?
                      kusjuures mul sama teema suht viimasel ajal olnud. oli kerge downer ja iga pluss sess tundus nii väärtuslik, et ei julgenud edasi mängida.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1016
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        ma vaatan 500 käelise sessi jooksul graafikut pmst 100* kindlasti. huge leak. peab kuidagi sellest kombest lahti saama. krdi raske on ainult.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #1017
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Ei saa aru, mis teil selle graafiku vaatamisega on. Ma vaatasin omal pidevalt seda kus ma omadega olen, isegi sessioonide ajal jälgisin täpselt kuidas jooksnud olen see sess ja kaua mänginud.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #1018
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Ei saa aru, mis teil selle graafiku vaatamisega on. Ma vaatasin omal pidevalt seda kus ma omadega olen, isegi sessioonide ajal jälgisin täpselt kuidas jooksnud olen see sess ja kaua mänginud.
                            Võitev pokkerimängija nagu sa meil oled.

                            Teemasse pöördudes: kui tahate vähem graphi/tulemusi vaadata, liigutage taskbar ekraaniserva peitu, harjutage omale alt+tab käppa ja kui lobbyt vaja, siis sellega. On palju rohkem "vaeva" selle HEM'i ette saamiseks ja veits kasu on ikka imo.
                            Last edited by Spewmonkey; 14.03.11, 19:09.

                            Comment

                            • vonkartoffel
                              Pokkerihai
                              • May 2009
                              • 1658

                              #1019
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Väike tööpakkumine: oleks microgamingu tablemodi vaja, tasu kokkuleppel. Endal oli muidu umbes selline
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Vana modi failid jne on kõik olemas aga uue update peal ei tööta.
                              Last edited by vonkartoffel; 14.03.11, 19:28.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1020
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                wow. nice tablemod ja ilusad kaardid

                                Comment

                                Working...