Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Avastasin just, kui vähese kätearvuga mul downswing toimub. Või noh, kas saab üldse downswingiks nimetada kui ise sitasti mängid? :)
Viimased 3 päeva oma mänguga enam-vähem rahul, seega no worries
Avastasin just, kui vähese kätearvuga mul downswing toimub. Või noh, kas saab üldse downswingiks nimetada kui ise sitasti mängid? :)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Viimased 3 päeva oma mänguga enam-vähem rahul, seega no worries


Comment