*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #211
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Sain oma lifetime käed Starsist :D.
    Wow. Hea töö!

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #212
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Njah :D aga NL25 on seal miinuses (panin fpp prod sisuliselt). Kui mul seal nl25-s $(EV adjusted) on suurema miinusega kui minu kasum, siis mida see ütleb?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #213
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas LuuK Vaata postitust
        savisaar
        Savisaar on selleks ajaks pillid kotti pannud, kui nad massiliselt siia tulema hakkavad.

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #214
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #215
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Sain oma lifetime käed Starsist :D.
            Sul on annet aga kuna lõpus downswing peaksid nõksu alla liikuma ja jõudu koguma.

            mai tu sents.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #216
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Irw, zyngapokkerisse v :D
              Plät, ma vaatasin stake lahtrit, et tal ongi hetkel madalaim tase käsil
              Last edited by Ints; 03.03.11, 23:27.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #217
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                lol. peokunn võitis new york nhl paketi: http://www.triobet.ee/est/docs?conte...alse&ads=false

                Peokuningas> gg
                prayer04> u2
                Peokuningas> do you know that we share a hotel room
                > Peokuningas, you have 10 seconds to respond
                Peokuningas has invoked extra time via their time bank and now has 69 seconds to act.
                Peokuningas> i like boys
                Peokuningas> what do you think
                prayer04> we have won the same right?
                Peokuningas> yeah
                Peokuningas> you come from copenhagen?

                EDIT: ja poiss läkski vist õnge
                [Observer]Peokuningas> go to nordic bet
                [Observer]prayer04> ok, i am adding you as my buddi
                [Observer]prayer04> buddy
                [Observer]Peokuningas> ok, this boy likeing thing was joke obv:)

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #218
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Tra kui ***** olukord siiamaani seal Liibüas on. USA ja lääneriigid on päris kurjaks aetud. Ei välistata sõjalist sekkumist, siis oleks puhta perses. Naftahind ka kerkib ja sada muud häda.

                  Eestis on ikka hea elada selle kohapealt, pole looduskatastroofe, pole suurlinnasid, mis oleks terroristide sihtmärgid, puuduvad muhhabat allahid kes pommivöö seljas ringi käivad. Puuduvad igasugused mürgised maod, ämblikud ja muud elukad kelle tõttu kabelis võid lõpetada. :D
                  kuid meil on Roheliste erakond (+ Keskerakond :D)

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #219
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    lol. peokunn võitis new york nhl paketi: http://www.triobet.ee/est/docs?conte...alse&ads=false

                    Peokuningas> gg
                    prayer04> u2
                    Peokuningas> do you know that we share a hotel room
                    > Peokuningas, you have 10 seconds to respond
                    Peokuningas has invoked extra time via their time bank and now has 69 seconds to act.
                    Peokuningas> i like boys
                    Peokuningas> what do you think
                    prayer04> we have won the same right?
                    Peokuningas> yeah
                    Peokuningas> you come from copenhagen?

                    EDIT: ja poiss läkski vist õnge
                    [Observer]Peokuningas> go to nordic bet
                    [Observer]prayer04> ok, i am adding you as my buddi
                    [Observer]prayer04> buddy
                    [Observer]Peokuningas> ok, this boy likeing thing was joke obv:)
                    väga lahe asi tundub, palju õnne!

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #220
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Portugali pokkeri-imelaps avaldas oma loo 2+2's, üpris cool lugemine:

                      http://forumserver.twoplustwo.com/29...rodigy-990495/

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #221
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas erplander Vaata postitust
                        Portugali pokkeri-imelaps avaldas oma loo 2+2's, üpris cool lugemine:

                        http://forumserver.twoplustwo.com/29...rodigy-990495/
                        hardcore

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #222
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Paljud arvavad,et see on fake.
                          Osad faktid ei kattu lihtsalt.Ntx vend mainib seal NL400 mängimist betfairis.Aga betfairis on NL200 ja siis kohe NL500.Ja mingid asjad veel.Tundub nagu muinasjutt.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #223
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Mis on kõige parem draw holdemis?
                            ise suutsin välja mõelda OESFD+2overs ja siis oled nõrga paari vastu 72% favoriit... on paremat? Kuskilt on meelde jäänud, et kuidagi on ~80% (ilma made handita flopis!) aga võin muidugi eksida, sest ei suuda praegu paremat välja mõelda.
                            Last edited by k2snakalle; 04.03.11, 07:47.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #224
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Neljapäeva õhtul ärkasin 16.15. Tegin väikse söögi, bronnisin reisi Egiptusesse ning alustasin uute sessidega. Ütleme nii, et ei jäänud eils...

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #225
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                tyramaivõi kui rasked need reeded on... kella yheni peab tööd tegama ja siis jooma ja mitte kui kedagi ei huvita kuidas sa pärast koju saad. üritasin meeleheitlikult eesoleva auto sabas püsida, see värdjas vingerdab palju hullemini veel kui mina...

                                Comment

                                Working...