*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #256
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    NO mille jaoks on sellist sitta vaja kuulutada kõigile? Paras järeletulija neilek uradi homoaktivistidele ja muudele toredatele naftapuurijatele, kes ikka peavad oma homoseksuaalsust ülistama

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #257
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Hakake jah muusikast vaidlema, HAHAAA :D

      Comment

      • TaaviK
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 248

        #258
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Veidi kahju on kutist. Ühelt poolt elab veidi eemale reaalsest maailmast. Selline isikukultus on veidi naeruväärne. Vahet pole kas tegemist on Bieberiga või kellega iganes.
        Samas ei ole see kindlasti aluseks inimese mõnitamisele nagu osa siinsest rahvast kangesti teha tahaks. Õnneks julgen niipalju öelda, et vanusega peaks selline isikuomadus kõvasti koomale tõmbama. Palju ikka näete vanemaid inimesi, kes teisi maitse pärast solvavad? Teeks äkki varakult need järeldused juba enda jaoks ära?

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #259
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Hakake jah muusikast vaidlema, HAHAAA :D
          +1 ..see on jah lõputu vaidlus. Parem sääske närve ja lootke, et noor biberi fänn kasvab puberteedist kiiresti välja.

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #260
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Offtopic on just see koht, kus on küpsust näidata ^^^^^^

            Comment

            • TaaviK
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 248

              #261
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Sorry, ma lihtsalt ei teadnud, et see teema siin on spetsiaalsete piiretega jutunurk, kus eneseväljendus peaks jääma põhikooli tasemele.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #262
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                Hakake jah muusikast vaidlema, HAHAAA :D
                +1

                My taste=best of all
                Everything else=shit

                Mitte, et ma Bieberi muusikat eriti kuulaks ( kuna maitse on teine ), aga ma ei saa aru, miks kõik näevad tulist vajadust teda maha teha. Enamik on tõenäoliselt lihtsalt poisi edu ja kuulsuse üle kadedad ja elavad seda, Justin'it maha tehes välja.
                Kindlasti on asjas suur roll ka 4chan'il. IIRC oli see koht, kus Bieberit esmalt maha hakati tegema. Ilma selleta oleks ta kindlasti armastatum, kui ta praegu on.
                Võttes näite ajaloost võin öelda, et näiteks Biitlimaania oli kordades suurem. Ja keegi vähemalt Biitlimaania algusperioodil neid ei vihanud. Seda tänu sellele, et polnud olemas tänapäevast ülemaailmset massimeediat ( loe: Internet ), kus keegi neid niisama igavusest laimama oleks hakanud. Ja siin ei tasu välja tuua argumenti, et neid armastati niiväga nende muusika pärast. Nad ise on öelnud, et nende edu põhines 75% suhtekorraldusel, 20% nende välimusel ja vaid 5% nende muusikal.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #263
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  wtf miks selline hate. kaamera ette ei roniks, aga issand jumal las kuulaku. raudselt kuulasite ise ka väiksena ice creami, vanilla ninjat jms jama.
                  jep. rohkem mingi ühiskonna teema umbes nagu vihatakse savisaart, kõik peavad lihtsalt kaasa minema. sama pohui on mul mingist lil waynest kes räpib 90% ajast oma munnist. why care.
                  imo yhiskond vajab pidevalt ekdagi keda "vihata" vms. umbes, et kas targemat pole sul teha kui rääkida sõpradega sellest milline gay/emane/pede see bieber on. suht sad imo.
                  ja siis need "naljakad" pildid mida igalepoole topitakse.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #264
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Absoulute pokerisse tegin konto.


                    BANDONLOOPER: go 3 bet someone else
                    RAUNSZ: play

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #265
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Justin Biider

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #266
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Bieberi muusika on halb, trance on halb, Koit Toome muusika on halb - aga mind ei häiri, et need inimesed/stiilid eksisteerivad.
                        Potsatajal on õigus, et tolerantsust on meie riigis (ja ka mujal) äärmiselt vähe. Pole mõtet kiunuda ja ägiseda teemade üle, mis otseselt ei tohiks teid kuidagi mõjutada. Samas, kui lasete sellel end mõjutada, siis on viimane aeg peeglisse vaadata ja mõelda, et äkki on teis endis ikka midagi viga, mitte teistes, kes teie ümber.

                        Comment

                        • TaaviK
                          FPP Pro
                          • Nov 2008
                          • 248

                          #267
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Ühiskond tõesti vihkab savisaart sellepärast, et kõik teda vihkavad. Kuule võta pea liiva alt välja.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #268
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
                            Ühiskond tõesti vihkab savisaart sellepärast, et kõik teda vihkavad. Kuule võta pea liiva alt välja.
                            [ ]got the point. lihtsam võtta sõnast kinni ja siis kohe väike stab ka lõppu.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #269
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              EESTI MEGAMIX 1997

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #270
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                kuulake parem Jörpsi : D

                                tildimaandaja.

                                [YOUTUBE]7i1k7_IrGg8[/YOUTUBE]

                                Comment

                                Working...