*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #271
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #272
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
      Ühiskond tõesti vihkab savisaart sellepärast, et kõik teda vihkavad. Kuule võta pea liiva alt välja.
      Eks sellega ole nii jah, et kui inimestelt hakata küsima, et miks ühte või teist vihatakse ning palutakse argumenteeritud põhjendusi on kõigil suu kinni.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #273
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        palutakse argumenteeritud põhjendusi



        Nothing personal, sir.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #274
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Keegi ei vihka siin seda kutti aga igaüks saab aru, et sellise jutuga telekas esineda ja pärast kooli minna on sama, nagu natsi sümboolikaga 1 mai pidustustele minna.
          Last edited by alaska; 04.03.11, 18:17. Põhjus: Või millal iganes see suure isamaasõja lõpupidu toimub.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #275
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Keegi ei vihka siin seda kutti aga igaüks saab aru, et sellise jutuga telekas esineda ja pärast kooli minna on sama, nagu natsi sümboolikaga 1 mai pidustustele minna.
            ka ss aoled sama ilus nagu nemad?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #276
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Obv, et ei vihka, pole põhjust vihata võõrast inimest. Lihtsalt kerge nügimine kuna ta rääkis kuidagi nii geilikult :D

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #277
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Mis Eesti tolerantsusest või 4chanist te jahute... Arvate, et teistes riikides on Bieber "in" või lapsed ei saa koolis puukaid kui Bieberi soenguga ringi lasevad (no Rootsis vast mitte, seal standard). Backstreet Boys ka kellelegi peale 14-aastaste tüdrukute ei meeldinud ja loogiline ka, see ongi sihtgrupp ja kui päevast päeva meediakanalites jne räägitakse sellest jamast siis no sh*t, et pinda käib.

                Samamoodi nagu pokkeriga Delfis, ma täitsa saan aru nendest kommentaatoritest kellele see promo pinda käib, endale käiks ka kui mingis portaalis kus ma regulaarselt käin üleöö hakkaks rämedalt mingit "Magic: The Gathering" uudised ilmuma.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #278
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Mis Eesti tolerantsusest või 4chanist te jahute... Arvate, et teistes riikides on Bieber "in" või lapsed ei saa koolis puukaid kui Bieberi soenguga ringi lasevad (no Rootsis vast mitte, seal standard). Backstreet Boys ka kellelegi peale 14-aastaste tüdrukute ei meeldinud ja loogiline ka, see ongi sihtgrupp ja kui päevast päeva meediakanalites jne räägitakse sellest jamast siis no sh*t, et pinda käib.

                  Samamoodi nagu pokkeriga Delfis, ma täitsa saan aru nendest kommentaatoritest kellele see promo pinda käib, endale käiks ka kui mingis portaalis kus ma regulaarselt käin üleöö hakkaks rämedalt mingit "Magic: The Gathering" uudised ilmuma.
                  kammmoooon män! valimas käisid?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #279
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Väga õige jutt, Codecci.

                    Comment

                    • TaaviK
                      FPP Pro
                      • Nov 2008
                      • 248

                      #280
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Me pigem ei arutle siin selle üle, et 13-14 aastased lapsed koolis bieberi fänne mõnitavad. See on iseenesest mõistetav ja seda juhtub tõesti arvatavasti igal pool maailmas. Pigem käib arutlus selle üle, et täiskasvanud inimesed ei taha mõista, et maitseid pole päris okei nii julmalt kritiseerida.

                      Aga jah, andestust con, ei olnud tarvis mul rünnata. Ma tean, et mul pole enam ammu juba eestlastesse kuigi võrd palju usku jäänud. Aga tahaks küll arvata, et tänaseks peaks küll kõigil savisaare mahategejatel mõistust peas olema, et teada nendest sigadustest mida too onu korda on saatnud. Ei saa ju olla selline kalamälu.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #281
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        jep. rohkem mingi ühiskonna teema umbes nagu vihatakse savisaart, kõik peavad lihtsalt kaasa minema.
                        +1

                        Eestlased räägivad, et meie ühiskond ei tohi olla russofoobne ja venelasi peab sallima. Aga kas see pole mitte üks põhjustest, miks savisaart vihatakse. Tuleb meelde veel vennikese ütlus " Huvitav kes need 4 inimest siit foorumist KE valivad, vean kihla, et nad ei biidi nl25tegi ? - No tõesti tule taevas appi.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #282
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          tehke biideri topic siia....ffs

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #283
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Mis Eesti tolerantsusest või 4chanist te jahute... Arvate, et teistes riikides on Bieber "in" või lapsed ei saa koolis puukaid kui Bieberi soenguga ringi lasevad (no Rootsis vast mitte, seal standard). Backstreet Boys ka kellelegi peale 14-aastaste tüdrukute ei meeldinud ja loogiline ka, see ongi sihtgrupp ja kui päevast päeva meediakanalites jne räägitakse sellest jamast siis no sh*t, et pinda käib.

                            Samamoodi nagu pokkeriga Delfis, ma täitsa saan aru nendest kommentaatoritest kellele see promo pinda käib, endale käiks ka kui mingis portaalis kus ma regulaarselt käin üleöö hakkaks rämedalt mingit "Magic: The Gathering" uudised ilmuma.
                            Millest sa jahud?
                            Ma ei loe Delfit, ei kuula Sky+ ja seega ei saa Bieber mulle pinda käia. No offence, aga oma viga, kui informatsiooni ammutad "kollastest" kanalitest. Sinu Delfi näide on hea, sest seal ka pooletoobised kommenteerivad teemat, millest neil pole mingit reaalset arusaama.
                            Tolerantsusega tahtsingi öelda, et pole mõtet vinguda asjade üle, mis sind otseselt ei puuduta. Savi ju?

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #284
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Huvitav kui suur seos on tolerantsuse ja intelligentsuse vahel?
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #285
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                +1

                                Eestlased räägivad, et meie ühiskond ei tohi olla russofoobne ja venelasi peab sallima. Aga kas see pole mitte üks põhjustest, miks savisaart vihatakse. .
                                ütle üks partei kes on seda päris avalikult kuulutanud. teine kusimus on savisaarest, ma ei viitsi täna enam vaielda, aga heameelega teen seda omme

                                Comment

                                Working...