Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Saaks temaga kuidagi kontakti ka? Tahaks väga teada, mis seis seal on. Tuttavad väga tahaksid pühapäeval minna sinna (Hurghadasse) ning kuna neil olekski huvi ainult hotelli piirkonnas olla, siis ei tohiks ju väga hullu olla või on siiski risk liiga suur, mis siinne rahvas arvab, kes asjaga kursis on?
Kuna nad ise varem oma reisi ei tühistanud siis rahad nad saavad 100%liselt tagasi ning arvatavasti homme ka seda teed lähevad, kuid siiski tahaks veel viimase hetke seisu teada.
Saaks temaga kuidagi kontakti ka? Tahaks väga teada, mis seis seal on. Tuttavad väga tahaksid pühapäeval minna sinna (Hurghadasse) ning kuna neil olekski huvi ainult hotelli piirkonnas olla, siis ei tohiks ju väga hullu olla või on siiski risk liiga suur, mis siinne rahvas arvab, kes asjaga kursis on?
Kuna nad ise varem oma reisi ei tühistanud siis rahad nad saavad 100%liselt tagasi ning arvatavasti homme ka seda teed lähevad, kuid siiski tahaks veel viimase hetke seisu teada.
Comment