*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #211
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Karm time managment. Pane paika oma päeva kava! Kirjutan sellest ka blogist aga näiteks mul oli selline ja on pärast kokkutulekut ka:
    04:00 äratus
    .......................................
    21:00 tuled surnuks ja magama
    Proua elab ka samas graafikus?

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #212
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      24h päev jääb tõesti lühikeseks. aga mulle meeldib ilgelt magada ka. jaanuar/veebruar vist keskmiselt ilmselt 10-12h. hetkel tho talvevaheaeg ja pole hommikul loenguid vms. kooliajal obv saan vähem magada.

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #213
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        3h päevas magades on võimalik välja magada ilma mingite probleemideta, st mälu ei halvene jne. asi näeb välja nii, et magad 6x päevas 20-30 min iga 3,5h tagant. elukutselistele grinderitele võib see isegi sobida. seda kasutavad nt kõrgemad merejalaväelased, paljud fighteri piloodid jne. 5h iga päev juurde võita on päris korralik lisa päevale. 35h nädalaga ja 150 h kuuga.

        siin on blogi inimesest kes alusas sellega ja tänaseks ongi sellel reziimil. siin on ka logid iga päeva kohta esimene nädal ja edasi nädalate kaupa

        juba nädalaga saab reziimi paika.
        Last edited by con; 03.02.11, 15:44.

        Comment

        • rynno
          Grinder
          • Feb 2009
          • 511

          #214
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas low-flow Vaata postitust
          Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P
          +1

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #215
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            Kas teid tõesti huvitab, mida keskmine Delfi lugeja(rumal pööbel) teie elukutsest/hobist arvab? Ma ei ole näinud siiani vist ühtegi intelligentset inimest, kellele viie minutiga ära ei seletaks asja ja kes ikka midagi negatiivset arvaks. Ja kui teile meeldib lollidega kuskil vaielda sellistel teemadel, sest nad on Delfist valesti aru saanud, siis ma ei mõista miks te üldse peaks selliste inimestega suhtlema.
            Eriti "meeldivad" mulle need inimesed, kes hakkavad ohkima kui keegi kuskil raiskab millegi nende jaoks mõttetu peale(sest see maksab rohkem või suurema osa nende kuupalgast). "Mõtle mis selle rahaga teha saaks". No teeni see iseseisvalt ja hakka siis mõtlema, mis sa ENDA rahaga teed. Samas näkku räägivad sulle mesijuttu kokku, et äkki saaks kuidagi isiklikku kasu. See teiste rahakotis surkimine on tüüpiline kibestunud/kadeda eestlase pahe.
            Vaksali peldikus surnuks end süstides -
            elu võib olla ka seegi ?

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #216
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              samas tähendab see polyphasic sleep ka seda, et pead loobuma kõikidest pidutsemistest jne.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #217
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                No aga öösel on lauad nii kuldsed. Siiamaani praegu ärkan ja 9 hommikul magama :(.



                e: See oli siis ranka jutule 04:00 ärgata. Üks argument on ka see, et ranka sa mängid HU.
                Last edited by inward; 03.02.11, 16:29.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #218
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Proua elab ka samas graafikus?
                  Ei aga kui mul on tööd tehtud on tal ka oma asjad tehtud ning saab rohkem aega veeta. Parem kui ärgata 15:00, siis hakata grindima ja ööläbi üleval olla. Pole enam poissmehe prioriteete olla nolifer.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #219
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    No aga öösel on lauad nii kuldsed. Siiamaani praegu ärkan ja 9 hommikul magama :(.
                    Minu arvates kõige kuldsemad lauad on 03.00-07:00, eriti magusad on 4-5 vahel. Regulare vähe ja fishe hunnikutes.

                    Bumhuntides on see eriti näha. Kui muiud 50 bumhunterit ja 30 lauda siis 4-5 vahel on bumhunterid 10-20 ja laudu samapalju.

                    Comment

                    • bubba
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 434

                      #220
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      kui ma tahaks neid pealehe videosid vaadata, siis näen et seda kontot rakeback osas siin vaja. Niuke küsimus , et kas mulle tekivad selle konto tegemisega ka mingid kohustused või on mul võimalik see teha ainult videote vaatamiseks?

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #221
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Kes tahab minuga flipata? $2-ne flip ftp-s.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #222
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Kes tahab minuga flipata? $2-ne flip ftp-s.
                          Mitu korda flipata tahad?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #223
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Mitu korda flipata tahad?
                            Kaks korda.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #224
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Kes tahab minuga flipata? $2K-ne flip ftp-s.
                              Nii on ikka õige ?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #225
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas bubba Vaata postitust
                                kui ma tahaks neid pealehe videosid vaadata, siis näen et seda kontot rakeback osas siin vaja. Niuke küsimus , et kas mulle tekivad selle konto tegemisega ka mingid kohustused või on mul võimalik see teha ainult videote vaatamiseks?
                                Mitte mingeid kohustusi ei teki.

                                Comment

                                Working...