*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PATestrick
    Räme Fish
    • Dec 2010
    • 20

    #241
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Saaks temaga kuidagi kontakti ka? Tahaks väga teada, mis seis seal on. Tuttavad väga tahaksid pühapäeval minna sinna (Hurghadasse) ning kuna neil olekski huvi ainult hotelli piirkonnas olla, siis ei tohiks ju väga hullu olla või on siiski risk liiga suur, mis siinne rahvas arvab, kes asjaga kursis on?
    Kuna nad ise varem oma reisi ei tühistanud siis rahad nad saavad 100%liselt tagasi ning arvatavasti homme ka seda teed lähevad, kuid siiski tahaks veel viimase hetke seisu teada.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #242
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Keegi viitsib 3 järjestikust PLO $1.5 flippi teha? FTP-s
      keegi ei taha su raha. Osta omale jäätis parem.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #243
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Damn-ftp turnad polegi enam mitme buy-iniga? Nii hea oli neli tükki korraga lasta ühte ja sama turnat (või 6 isegi). Just daily dollar rebuy on see option maha võetud millegipärast. Vbl ei tehtud piisavalt rebuysid enam :D
        Last edited by Vandalar; 03.02.11, 20:15.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #244
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas PATestrick Vaata postitust
          Saaks temaga kuidagi kontakti ka? Tahaks väga teada, mis seis seal on. Tuttavad väga tahaksid pühapäeval minna sinna (Hurghadasse) ning kuna neil olekski huvi ainult hotelli piirkonnas olla, siis ei tohiks ju väga hullu olla või on siiski risk liiga suur, mis siinne rahvas arvab, kes asjaga kursis on?
          Kuna nad ise varem oma reisi ei tühistanud siis rahad nad saavad 100%liselt tagasi ning arvatavasti homme ka seda teed lähevad, kuid siiski tahaks veel viimase hetke seisu teada.
          Ma rääkisin täna sõbrannaga, kes on Sharmis sukeldumisinstruktor. Neil pidi seal igatahes väga rahulik olema ja tema teada ei ole muudes kuurort kohtades ka midagi hullu.

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #245
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Äsja India armeest erru läinud Nepaali sõdur lõi üksinda tagasi 40 röövli rünnaku. Rongis noort naist vägistada üritanud röövlitest jäi surnult lebama kolm ning haavatuna võeti hiljem vahi alla kaheksa.
            Äsja India armeest erru läinud Nepaali sõdur lõi üksinda tagasi 40 röövli rünnaku. Rongis noort naist vägistada üritanud röövlitest jäi surnult lebama kolm ning haavatuna võeti hiljem vahi alla kaheksa.


            unreal vend:D


            ///hea avatar godspeed:D
            "broad gave me a handjob"

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #246
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Sellest vennast on ju film kah, umbes 3:00 hakkab lööma.

              [YOUTUBE]tmSGpe41ZvA&feature=related[/YOUTUBE]

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #247
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas con Vaata postitust
                Äsja India armeest erru läinud Nepaali sõdur lõi üksinda tagasi 40 röövli rünnaku. Rongis noort naist vägistada üritanud röövlitest jäi surnult lebama kolm ning haavatuna võeti hiljem vahi alla kaheksa.
                Äsja India armeest erru läinud Nepaali sõdur lõi üksinda tagasi 40 röövli rünnaku. Rongis noort naist vägistada üritanud röövlitest jäi surnult lebama kolm ning haavatuna võeti hiljem vahi alla kaheksa.


                unreal vend:D


                ///hea avatar godspeed:D
                "broad gave me a handjob"
                Võib-olla need India mängufilmid ei olegi nii ebarealistlikud.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                EDIT: Alaska jõudis ette. :(
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #248
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Ei taha küll kangelasi maha teha siin aga mulle on kuskilt kõrva jäänud, et mõningatele rahvastele on suisa loomupärane igat juttu natuke ilustada. St. mõningatel juhtudel võib rahulikult kuuldud arvud jagada vähemalt 2-ga. Aga kui tõendid on olemas siis wow.

                  Comment

                  • Tupsik
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 497

                    #249
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Kas foorumis mingi muudatus sisse viidud?
                    Järsult enam zoomiga tabel laiemaks ei lähe.

                    EDIT: minu viga, sai lahendatud
                    Last edited by Tupsik; 03.02.11, 22:10.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #250
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Fakk küll. Alati mängin õhtuti sitasti, aga samas on see ainuke aeg, kus NL200 lauad minu jaoks "head" on.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Jack Jones
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 143

                        #251
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        OMFGGGggggggggg


                        Kuidas saada peaaegu insult? Sain arve Tele2lt. Vaatan: 517€. WHAAAAAAT THE FUCK.:D:D?
                        EMT üllatas min ükskord sõnumiga, mis väitis, et minu arve on ~31k EEK, pole paha sellise sõnumi peale ärgata

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #252
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          lol vaatan nhli:D dal vs bos m2ng on 2seci k2inud ja 2 fighti juba:D wtf:D

                          E: 4seci ja 3 fighti:D

                          Comment

                          • minbetmillionaire
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 363

                            #253
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            kes fightisid

                            E: tra ma vaatasin et nba

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #254
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              kohe hakkab Heat - Magic

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #255
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                kohe hakkab Heat - Magic
                                t2na 2 kuldset m2ngu jah, heat - magic ja lal vs sas

                                Comment

                                Working...