voolu saab ju tagasi sisse lükata? sellesmõttes, et kas on võimalik lükata vaid ühel korteril vool/vesi välja? ühel korrusel on ju tavaliselt üks elektrikilp ja kui see välja lülitada, siis kaob teistel samal korrusel elavatel inimestel ka vool ära? pole kindel, et nii on, aga tunduks loogilisena.
hotcocacola, telefoni teemadel - uuri [digit], N8 tehti täiega maha seal näiteks. Kui nutitelefoni ostaks siis võtaks iPhone 4 või siis [digis] räägitakse pidevalt, et Androidi juures toimuvad põnevamad arengud - mõne väga hea Androidi softiga telefoni siis. Muud softi küll ei julgeks võtta.
Comment