*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #226
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Ma ootan lauas, juba tahaks flipata kangesti.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #227
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Ma ootan lauas, juba tahaks flipata kangesti.
      Ma tahaks play moneyga flipata. Anyone?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #228
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        $2-ne flip FTP-s siiani jõus.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #229
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          $2-ne flip FTP-s siiani jõus.
          Kus mis kes?

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #230
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Ma tahaks play moneyga flipata. Anyone?
            hahhahaaaa

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #231
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              $4-ne flip FTP-s. Hillgrove- deep :D

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #232
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Üle pika aja vaatasin www.Tarkinvestor.ee lehele ja ennäe, privador on seal enda kauplemispäeviku avanud. Algus on igatahes paljutõotav, jään edaspidigi jälgima: http://tarkinvestor.ee/foorum/viewtopic.php?t=2883

                Pargist paljudele tuttava Lauri teine sarnane ettevõtmine on juba pikemalt käinud LHV foorumis: https://fp.lhv.ee/forum/threadView?t...hreadId=122329

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #233
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  wow,lauri paneb ikka hästi.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #234
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Mine ära kui kiiresti lauad täituvad kui lauda istun :D - ju ma olen nii suur donk siis :)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #235
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Mine ära kui kiiresti lauad täituvad kui lauda istun :D - ju ma olen nii suur donk siis :)
                      FTPs on auto-table finder

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #236
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        See standard ja seda päris palju arutatud ka. Selline tunne nagu 24h päev jääb lühikeseks, oleks 27-30h siis reziim oleks iseenesest paigas :) Pean silmas, et miski 9h magada ja 18-19h üleval olla on kõige lihtsam.
                        Nii on...paar viimast aastat olnud enamvähem nii nagu jumal juhatab ning tegemisi päris palju (kool, pokker, trenn, naine jne) ja sellise graafikuga või õigemini graafiku puudumisega ei suuda neid kõiki asju teha, mida vaja. Olen ka sellest nädalast proovind nii, et hiljemalt kell 12 lähen magama ning hommikul ärkan 7-9 vahel olenevalt, mis järgmise päeva kavas on ja tundub, et asjad saavad palju efektiivsemalt tehtud. Varem oli see ka standard, et kui olin öösel 3-4ni üleval ning hommikul pidin vara kooli minema, siis 40% varajastest loengutest feilisin ning ei tulnud asjadest midagi välja ning iga päev oli sama jama + nagu varem mainitud, on tõesti hea hommikul ärgata, sest päev tundub pikem.

                        Comment

                        • PATestrick
                          Räme Fish
                          • Dec 2010
                          • 20

                          #237
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Kas keegi oskaks öelda, kas ESTpatrick viibib praegu endiselt Egiptuses?

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #238
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            OMFGGGggggggggg


                            Kuidas saada peaaegu insult? Sain arve Tele2lt. Vaatan: 517€. WHAAAAAAT THE FUCK. Esimene mõte: Kas nad on mu internetipaketi ära canceldanud we?!?! Tõmban pdfis arve lahti ja näen, et nad on lisanud arvele minu uue telefoni hinna, mille ma maksin kohapeal ära. Kõne Tele2-te. Esimene tädi suunas mind kiirelt edasi. Enne järgmist tädi oli ootejärjekord 14 minutit...epic. Lõpuks vabandati jnejne..traskgojifdhpjdfpks lambad rsk, mul oli insult väga lähedal :D.


                            värdjad rsk :D.
                            Huvitav, kui Svenzaga oleks sama asi juhtunud, kui toorelt ta poleks terve Tele2 klienditeenindusosakonna ptsi saatnud :D:D?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #239
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas PATestrick Vaata postitust
                              Kas keegi oskaks öelda, kas ESTpatrick viibib praegu endiselt Egiptuses?
                              Minuteada küll.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #240
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Keegi viitsib 3 järjestikust PLO $1.5 flippi teha? FTP-s
                                Edit: ok laksin nats turnasid nüüd :)
                                Last edited by Vandalar; 03.02.11, 20:11.

                                Comment

                                Working...