Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2386
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    kauneid kristlikke jõulupyhi!

    Comment

    • WeThePeople
      Vana Tegija
      • Mar 2010
      • 1163

      #2387
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      Kas mootoratta kiivriga võib niisama ringi hängida.Kuskilt on nagu kõrva jäänud, et ega ikka ei tohi küll.
      pls

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #2388
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        pls

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Päris õudne ju. Lapsed kardavad ning vabalt võib tegu olla mõne terroristiga. Arvan, et peaks ära keelama sellise vaatepildi!

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #2389
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Äkki ta on hoopis mingi super kangelane.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2390
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            OT jätkuks, mõnda SoA tegelast nähes jookseks ta käru sinnapaika jättes kiirelt poest välja.

            Igatahes on vist aeg see üks julmemaid sarju uuesti ära vaadata.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #2391
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              fuck off, krdi tolerastid etv ära vallutanud.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #2392
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Vahetult enne aastavahetust on topeltnägemine nkn garanteeritud ja ERR lisab veel poole.
                Last edited by Potsataja; 31.12.15, 22:35.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #2393
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Saksamaal Kölnis röövisid ja ahistasid meestegrupid vana-aastaõhtul kümneid naisi ning ilmselt toimus ka üks vägistamine. Politseile on tehtud 60 avaldust ning Kölni ülemlinnapea Henriette Reker kutsus kokku kriisikohtumise.


                  Samal ajal kui eesti poliitiline ladvik tujurikkujat vaadates mõnust ruigas, ahistasid need samad kaitsetud pabulased saksamaal kümneid naisi. Kus nüüd on meie üliaktiivne feministeerium kui naispolitseinikule käsi püksi lükati? Õigus, tegemist polnud white cis-male scumiga vaid austet põhja-aafrika pikanokumeestega kelle kultuur ja kombed ei kuulu kritiseerimisele.

                  Aga olge mureta, kõik laabub, sest kölni politsei asub asja uurima.

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #2394
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    mina kuskilt lugesin et kellegi keegi elab kuskil kus ta on pagulastega kohtunud ja teda ei vägistatud ära. järelikult on see uudis natside väljamõeldis.

                    Comment

                    • sm112
                      Grinder
                      • Jun 2009
                      • 776

                      #2395
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Pastilaa ja Co võiks aru saada, et enamus "pagulaste" vastaseid ei ole rassistid või natsid või "white trash", vaid lihtsalt kardavad, et sellised sündmused hakkavadki regulaarselt toimuma. Õnneks ei taha Eestisse illegaalsed immigrandid tulla, aga Rootsi ja Saksamaa noortest naistest, kes jõhkra ahistamise küüsi satuvad, või veel hullem, ära vägistatakse, on siiralt kahju. Palju rohkem kahju, kui neist "vaestest" illegaalsetest immigrantidest.

                      Ja no muidugi meie valitsus, kes suure tolerastia-kampaania läbi viis, samal ajal pagulasi kinnipidamisasutuses vangis hoides, ajab lihtsalt naerma. Kahju, et Pastilaa peab poliitilisi mänge ja rahaahnust (ei pea mitu korda arvama, mis seltskond pagulaste pearahast suure osa omadele jopedele nihverdab) reaalseks sooviks pagulasi aidata, ning levitab siiras vaimustuses selle sulikamba propagandat, andes seejuures teisitimõtlejaid sõimates oma panuse üldisesse vihkamise ja vihaõhutamise suurenemisesse.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #2396
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        "Foorum". Ainult see kui Madison end paljana tüdrukute asemel poiste kajutitesse sisse käiks murdmas oleks naljakam(silmakirjalikum). Vabaerakond on ka täielik joke, peaaegu kõik enne valimisi välja hõigatud seisukohad on ülevaadatud või ülevaatamisel.
                        Last edited by atsetoon; 06.01.16, 20:45.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #2397
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Aastal 2014 pandi eestis toime 197 kontaktset vägistamist. Paneme panuseid, kas see number on 5 aasta pärast (selleks aastaks peaks nõid nastja ennustuste kohaselt euroopas kalifaat valitsema) suurenenud/vähenenud ja kui palju? Ise arvan, et jääb samale tasemele või pigem väheneb kuna viimastel aastatel on seksuaalkuritegude arv näidanud langustendentsi

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #2398
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Aastal 2014 pandi eestis toime 197 kontaktset vägistamist. Paneme panuseid, kas see number on 5 aasta pärast (selleks aastaks peaks nõid nastja ennustuste kohaselt euroopas kalifaat valitsema) suurenenud/vähenenud ja kui palju? Ise arvan, et jääb samale tasemele või pigem väheneb kuna viimastel aastatel on seksuaalkuritegude arv näidanud langustendentsi
                            võtan beti vastu annuaalselt. iga aasta vs eelnev aasta. mina ütlen 5 aastat järjest, et rohkem kui eelmine aasta, sina vähem. iga aasta tagant 50 EUR viski.

                            Comment

                            • donkihott
                              Jube Noob
                              • Mar 2015
                              • 118

                              #2399
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Mis aineid sa kotkas tarvitad? http://www.frontpagemag.com/point/17...iel-greenfield

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2400
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Mulle on see statistika tuttav. Pastilaa&Co ootavad vist analoogsete juhtumite kordumist Eestis, aga mina ja pojad mitte. Ma pooldaks ikka mune pidi üles poomist, kuni vedru välja visatakse või munad küljest ära kukuvad.

                                Comment

                                Working...