Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2431
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    See kõik on nii vale kui vähegi olla saab ja kõige hullem on see, et „Probleemidest ei räägita, pigem tõrjutakse rääkijaid. Meedias ja poliitikas leiavad paljud, et allakäik polegi probleem. On neid, kes lausa rõõmustavad." .

    Sakslased nö. algatasid kaks maailmasõda, maksid reparatsioone, tõmbasid maha Berliini müüri jne. aga mis neist saamas on?

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #2432
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      No on ikka rassist ja siis kindlasti ka nats-EKRE-lane ja Putini käsilane üheskoos.
      http://www.ohtuleht.ee/713997/dave-b...esti-naistesse

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2433
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



        Pastilaa on siin teemas viimasel ajal kuidagi vaikseks jäänud.

        E: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...ni?id=73493491
        Last edited by Potsataja; 22.01.16, 20:20.

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #2434
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Vähemalt saan aru miks need tüübid vägistavad (usulised / kultuursed põhjused), aga fck ei saa aru miks inimesed vasakul nii haigelt reageerivad.
          Nad keelduvad tunnistavast, et mingi probleem üldse olemas on , ja proovid ikka tugevalt kinni mätsida.
          Rootsis on neil see õnnestunud, vastik vaadata ja lugeda kohati isegi.

          Rootsi: Poliitikud kõik üüber multikulti , pop kultuur multikulti ja mainstream media 100% multikulti, ja ikka parem äärmusel on 29% toetus. Seal vist asjad eriti käest läind.

          Comment

          • sm112
            Grinder
            • Jun 2009
            • 776

            #2435
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



            Kui Eesti tänavapilti ja ühistransporti peaks ükskord sellised täisjõus tervetest noortest "pagulastest" koosnevad kambad tekkima, siis esimese asjana lähen relvaluba taotlema. Õnneks on Eesti illegaalsete immigrantide jaoks üks vähematraktiivsemaid riike Euroopas ja südamest loodan, et see nii ka jääb.

            Huvitav, mida pastilaa sellele Burberry salliga kutile antud olukorras soovitanud oleks - bend over and unclinch?

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #2436
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Mehed, te olete ajupestud. 2008 suvalist videot vägivallatsejatest jagada on tase omaette. Tallinna bussidest oleks selle aja jooksul saanud vähemalt 50 analoogset videot selle ajaga. Muuseas, madal iq pidi olema ajupesu vastuvõtlikusega tihedalt seotud. Kuidas pokkeris läheb ka?

              Comment

              • sm112
                Grinder
                • Jun 2009
                • 776

                #2437
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Millegipärast on multi-kulti ajupesu mõnele tõesti vägagi külge hakanud..

                Comment

                • donkihott
                  Jube Noob
                  • Mar 2015
                  • 118

                  #2438
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Muuseas, madal iq pidi olema ajupesu vastuvõtlikusega tihedalt seotud. Kuidas pokkeris läheb ka?
                  Sellel väitel võib isegi tõepõhi all olla.

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Keegi vanadest fr meestest biidib starsis mängu ka tänasel päeval? Mulle tundub täiesti võimatu. Isegi tugeva bummimisega ei saa jagu enam. Limiidiks nl50.

                  Comment

                  • donkihott
                    Jube Noob
                    • Mar 2015
                    • 118

                    #2439
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                    Nad keelduvad tunnistavast, et mingi probleem üldse olemas on , ja proovid ikka tugevalt kinni mätsida.
                    Rootsis on neil see õnnestunud, vastik vaadata ja lugeda kohati isegi.
                    Pärast seda kui Soomes möödunud novembris 2 afgaani "alaealist" põgenikku peaministri 14 aastase vennatütre ära vägistasid, on poliitikud, politsei ja ajakirjandus pagulasteemadel kõvasti ausamaks ja avameelsemaks läinud. Muidu ka mätsiti ikka korralikult kinni asju.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #2440
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Kindlasti on paremäärmuslaste IQ madalam kui keskmiselt, aga selle põhjal ei tohiks diskrimineerida. Tuleb seletada ja harida inimesi nii palju kui võimalik. Paratamatult kõigile kohale ei jõua nagu ka siit teemast näha.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #2441
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Mehed, ma olen ajupestud. 2008 suvalist videot vägivallatsejatest jagada on tase omaette. Tallinna bussidest oleks selle aja jooksul saanud vähemalt 50 analoogset videot selle ajaga. Muuseas, madal iq pidi olema ajupesu vastuvõtlikusega tihedalt seotud. Kuidas pokkeris läheb ka?
                        Sul on absoluutselt õigus.

                        Loe nüüd minu kahe eelmise postituse artiklid 100+ korda läbi ja siis räägime edasi.

                        Comment

                        • Herbert Sammal
                          Jube Noob
                          • Jul 2013
                          • 165

                          #2442
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Kindlasti on ka vasakäärmuslase IQ madalam aga no, las olla.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #2443
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Kindlasti on paremäärmuslaste IQ madalam kui keskmiselt, aga selle põhjal ei tohiks diskrimineerida. Tuleb seletada ja harida inimesi nii palju kui võimalik. Paratamatult kõigile kohale ei jõua nagu ka siit teemast näha.
                            IQ IQ/ks , ideloogid on probleem, kes peidavad fakte, või ütlevad faktid on rassitlikud. Präägusel ajal tulevad need debiilikud enamasti vasakult.
                            Kanadas saada trahvi kui promod fakte mis lähevad vastu mainstreamile , aka Hate Facts WTF ???

                            Comment

                            • donkihott
                              Jube Noob
                              • Mar 2015
                              • 118

                              #2444
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                              Kindlasti on pagulaste IQ madalam kui keskmiselt, aga selle põhjal ei tohiks diskrimineerida. Tuleb seletada ja harida inimesi nii palju kui võimalik. Paratamatult kõigile kohale ei jõua nagu ka järgnevast uudisest näha.
                              FYP

                              http://www.ohtuleht.ee/714478/saksam...aisi-ahistasid

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #2445
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                It depends on how you define "conservative." The research shows classical liberals/libertarians are smartest of all.


                                Conservatives exhibit less cognitive ability than liberals do. Or that's what it says in the social science literature, anyway. A 2010 study using data from the National Longitudinal Study of Adolescent Health, for example, found that the IQs of young adults who described themselves as "very liberal" averaged 106.42, whereas the mean of those who identified as "very conservative" was 94.82. Similarly, when a 2009 study correlated cognitive capacity with political beliefs among 1,254 community college students and 1,600 foreign students seeking entry to U.S. universities, it found that conservatism is "related to low performance on cognitive ability tests." In 2012, a paper reported that people endorse more conservative views when drunk or under cognitive pressure; it concluded that "political conservatism may be a process consequence of low-effort thought."

                                Comment

                                Working...