Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Herbert Sammal
    Jube Noob
    • Jul 2013
    • 165

    #2416
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Usk on mõneti hea, kui see ei pane sind end teistest paremaks seadma. Kas siis inimestest või loodusest. Seepärast mulle Maavalla tegevus väga meeldib.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #2417
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      usk on haige asi. Krdi maailm oleks nii nice pleiss ilma usuta.

      mõtlen siis religiooni mitte seda teist usku ;D

      Comment

      • EestiAA
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1132

        #2418
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Swedish police face allegations of cover up over mass sex assault
        http://www.ft.com/cms/s/0/775235c8-b...#axzz3wvdCqTa2

        Ei pea olema geenius, et teada selline asi toimub rootsis. Kahjuks see on alles jäämäe tipp mis seal toimub =/
        Vasakpoolsed :Multikulti trumpab üle tõe kuna tõde seab ohtu minu poliitilise maailma vaate.

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #2419
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Ära diskrimineeri, avatud maailma toetamiseks ei pea vasakpoolne olema.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2420
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Saksamaa linnades on rahvas pärast Kölnis toimunut hakanud looma omakaitsepatrulle - politsei jälgib neid murelikult ning on taolist tegevust avalikult tauninud.


            Kedagi ei diskrimineerita. Vasakpoolsete kõrval on põhilised "oksatõmbajad" endised pagulased ja nende järeltulijad.

            Comment

            • donkihott
              Jube Noob
              • Mar 2015
              • 118

              #2421
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Nii juhtub kui linalakk piiga ei taha kuuma afgaani armuavaldusi vastu võtta. Leedukad on ikka tõelised mehed, müts maha.
              Esmaspäeva pärastlõunal pussitas 14-aastane poiss Rootsis koolimajas tüli käigus aasta vanemat koolikaaslast, kes suri veidi hiljem haiglas, vahendab thelocal.se.

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #2422
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Leedukas ei olnud lihtsalt Rootsi multikulti integreeritud, muidu oleks teadnud kuidas põlisrootslase kombel käituda.

                vana hea kapten rootsi https://www.youtube.com/watch?v=nZ4zhEfjXqA

                Comment

                • donkihott
                  Jube Noob
                  • Mar 2015
                  • 118

                  #2423
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Seal kaugel võime neid sallida ja teisi loomaliike ka...
                  http://www.ohtuleht.ee/712711/olukor...olilaste-bussi

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #2424
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    See kuradi massikäperdamise teema on ikka täisjama. Paneb mu tolerantsuse korralikult proovile.

                    Comment

                    • donkihott
                      Jube Noob
                      • Mar 2015
                      • 118

                      #2425
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      See kuradi massikäperdamise teema on ikka täisjama.
                      Selle nimi on taharrush gamea ja kuuldavasti võetavat see ka 2019 aasta tantsupeo kavva. Sallivuse märgiks või nii.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #2426
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        See kuradi massikäperdamise teema on ikka täisjama. Paneb mu tolerantsuse korralikult proovile.
                        Milleks proovile? See on nende kultuurist ja usust tulenev produkt ning Euroopas tuleks seda võtta kui osa "lõimumise protsessist" kõige otsesemas mõttes.
                        Tuleks siiski vaadata suuremat pilti, meie erinevusi mõista ja pisiasjadest mitte nii suurt kära teha.

                        Süüriast pärit, Egiptuses ja Türgis elanud Talal al-Kharrati sõnul viib mehed selliste tegudeni seksuaalne frustratsioon. „Taharrushin on naistevastane vägivald ja võib lõpuks viia vägistamiseni. Meie ühiskonnas teevad neid ebaseaduslikke tegusid halvasti käituvad inimesed. Seda mitmel põhjusel. Muuhulgas seepärast, et meie kultuuris on suguühe enne abielu keelatud, aga noore mehe jaoks on abielu väga kulukas ja paljudel pole sellist raha, mida tüdruku pere ootab.“

                        Comment

                        • WeThePeople
                          Vana Tegija
                          • Mar 2010
                          • 1163

                          #2427
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          Milleks proovile? See on nende kultuurist ja usust tulenev produkt ning Euroopas tuleks seda võtta kui osa "lõimumise protsessist" kõige otsesemas mõttes.
                          Tuleks siiski vaadata suuremat pilti, meie erinevusi mõista ja pisiasjadest mitte nii suurt kära teha.

                          Süüriast pärit, Egiptuses ja Türgis elanud Talal al-Kharrati sõnul viib mehed selliste tegudeni seksuaalne frustratsioon. „Taharrushin on naistevastane vägivald ja võib lõpuks viia vägistamiseni. Meie ühiskonnas teevad neid ebaseaduslikke tegusid halvasti käituvad inimesed. Seda mitmel põhjusel. Muuhulgas seepärast, et meie kultuuris on suguühe enne abielu keelatud, aga noore mehe jaoks on abielu väga kulukas ja paljudel pole sellist raha, mida tüdruku pere ootab.“
                          aa, siis saame aru.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #2428
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Erinevus rikastab. Vähemalt eesti keelt on juba rikastanud sõnaga 'masskabistamine'. Ka saksa kultuur on rikastunud: vist juba igaüks teab, mida tähendab taharrush gamea. Küsimus on ainult, kas...


                            ei ole halb lugemine.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2429
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Huvitaval kombel meenus mulle selle lugemisega esimese asjana Kristalliöö.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #2430
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                                Sõnavabadusel pole piire.

                                Comment

                                Working...