Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Usk on mõneti hea, kui see ei pane sind end teistest paremaks seadma. Kas siis inimestest või loodusest. Seepärast mulle Maavalla tegevus väga meeldib.
Usk on mõneti hea, kui see ei pane sind end teistest paremaks seadma. Kas siis inimestest või loodusest. Seepärast mulle Maavalla tegevus väga meeldib.
Comment