Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Herbert Sammal
    Jube Noob
    • Jul 2013
    • 165

    #2341
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    loe/vaata vähem s*tta, oleks minu soovitus
    vice versa

    Comment

    • EestiAA
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1132

      #2342
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Pastiile ei ole vaja nii öelda.
      Pastel on väga tubli ja tema ei ole rassist.
      Pasta arvab, et kõik kultuurid on võrdset ja kõikidel maailma inimestel on ühised väärtused.
      Pasti teab mis on tõde, et pealmine probleem lääne maailma on valged rassistid mehed, kes kardavad suuri tugevaid neegreid =).

      Mida teistel lollidel maakadel ikka öelda.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #2343
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Kaua võib mingist massiimmigratsioonist rääkida, endiselt ei taha siia keegi tulla.

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #2344
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Jah, nii väga kui me ka ei tahaks aidata, surmaohus sõjapõgenikud ei soovi meie abi.

          Eestil ei õnnestu saada Itaaliast 329 sõjapõgenikku. Nüüd loodab Taavi Rõivase valitsus leida aitamist vajavad hädalised Rootsist.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #2345
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Ma ei saa sellest aru, miks islami usku inimesed Süüriast ei otsi mingeid Islami usuga riike, kus eluga jätkata või nad ei ole kõik muslimid üldse? See tundub väga üli ajuvaba, et kaugelt Süüriast tulevad inimesed siia, Põhja, kus on absull täiesti erinev kultuur ja kliima?

            Comment

            • EestiAA
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1132

              #2346
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Ma ei saa sellest aru, miks islami usku inimesed Süüriast ei otsi mingeid Islami usuga riike, kus eluga jätkata või nad ei ole kõik muslimid üldse? See tundub väga üli ajuvaba, et kaugelt Süüriast tulevad inimesed siia, Põhja, kus on absull täiesti erinev kultuur ja kliima?
              Enamus teised rikkad moslemi riigid ei võta vastu neid. Põhjuseid on mitmeid toodud, ntx et kultuurid on liiga erinevad WTF.
              fakt:1 kolmandik kes euroopa saabuvad on süüriast , aga sisse saavad kõik

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #2347
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Ma ei saa sellest aru, miks islami usku inimesed Süüriast ei otsi mingeid Islami usuga riike, kus eluga jätkata või nad ei ole kõik muslimid üldse? See tundub väga üli ajuvaba, et kaugelt Süüriast tulevad inimesed siia, Põhja, kus on absull täiesti erinev kultuur ja kliima?
                Saudi Araabia üksi on juba vastu võtnud 500 000 süürlast. Küsimus on sotsiaalsetes tagatistes, seal nimelt peab tööd tegema, erinevalt Rootsist.

                Comment

                • donkihott
                  Jube Noob
                  • Mar 2015
                  • 118

                  #2348
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                  Enamus teised rikkad moslemi riigid ei võta vastu neid. Põhjuseid on mitmeid toodud, ntx et kultuurid on liiga erinevad WTF.
                  Uuri nats sunniitide ja šiitide kohta, siis saad äkki aru, miks ei võeta või miks paljud põgenikud rikastesse naftariikidesse minna ei taha. Lisaks muidugi jah need olematud toetused.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2349
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    nagu oligi arvata - kommentaarides ja fb korralik inimene lihtsalt hullamas ei viitsi käia:

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2350
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      nagu oligi arvata - kommentaarides ja fb korralik inimene lihtsalt hullamas ei viitsi käia:

                      http://epl.delfi.ee/news/eesti/eestl...ma?id=73223169
                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      loe/vaata vähem s*tta, oleks minu soovitus
                      Nii ongi.

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #2351
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Ma ei saa sellest aru, miks islami usku inimesed Süüriast ei otsi mingeid Islami usuga riike, kus eluga jätkata või nad ei ole kõik muslimid üldse? See tundub väga üli ajuvaba, et kaugelt Süüriast tulevad inimesed siia, Põhja, kus on absull täiesti erinev kultuur ja kliima?
                        Mitu miljonit ongi põgenenud Jordaaniasse, Liibanoni ja Türki.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #2352
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                          Natuke harivat juttu usaldusväärsetest allikatest kah sekka. Tegu küll tiba vana videoga tänaseks päevaks, kuid proportsioonides suuremaid muutusi ei ole tõenäoliselt.
                          Last edited by Kotkas1000; 21.12.15, 20:10.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #2353
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Tegelikult on ju tore, et kui ülitolerantses Rootsis ja tolerantses Soomes kasvab pessimism ka valitsuskoalitsioonis, siis meie Riigikantselei tellimusel tolerantsus hoopis kasvab.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #2354
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              ma ausalt ei saa aru - kuidas intelligente inimene viitsib lugeda/uurida mingeid kahtlaseid põrandaaluseid artikleid/allikaid ja olla seejuures kriitiline Postimehe või Päevalehe suhtes. kui Kesknädala artiklid avaldada kuskil netis ja panna saidi pealkirjaks "Sõltumatu poliitteadus", siis vist sama mass haaraks kohe kinni - sedasi pmslt toimibki EKRE "uudiste ja arvamusportaal" Objektiiv.

                              MMSi usaldate ka rohkem kui tavameditsiini ja ravimeid, sest see pole "peavool"?

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #2355
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


                                http://israelipalestinian.procon.org...questionID=603 siin väike pro and con argumendid, et kas islami puhul kehtib secularism (https://en.wikipedia.org/wiki/Secularism)
                                Nagu ma aru olen saanud, siis üks oht võib olla see, et kui meile tekib piisavalt palju muslimeid, kes arvavad, et riik ei peaks kirikust eraldatud olema, siis võivad nad oma nõudmistega hakata meie seadusi muutma, et saavutada olukord, kus seadused ei läheks vastuollu islami põhitõdedega. See oleks aga juba reaalne fuck up meile. Naljakas on seejuures see, et meie "inimõiguslased" või kuidas iganes neid nimetada, võivad seda sama serveeridagi inimõigusena ja usuvabaduse kaitsena. Ja kui nt. need mõned muslimid ei saavuta soovitud muudatusi seaduses, et oleks nende soovitud harmoonia nende religiooni ja seadustega, siis nad võivadki selle nimel võitlema hakata- st. terrori tegusid hakata tegema. Puhtalt selleks, et lihtsalt elada oma ideoloogia järgi, nagu nendele õpetatud on.
                                Rääkige kaasa.

                                Comment

                                Working...