Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
samas on huvitav et mida meie tolerantsed sõbrad selle peale ütlevad, kas peaks uuesti piirid avama?
samas on huvitav et mida meie tolerantsed sõbrad selle peale ütlevad, kas peaks uuesti piirid avama?


Comment