Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #616
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas erplander Vaata postitust
    4. Sama siin, et kui näen otsest lollust, naiivsust ja kergeusklikkust, siis püüan reageerida :)
    Vaata peeglisse ja püüa reageerida.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #617
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Kross on ka EÜS ja sellega seotud IRL-s, seega sealt peaks olema ilmselt laiapõhjaline toetus riigi raha laristamiseks

      Veidi KE nögimist ka!
      Tuttava tuttavat, kes on 82-aastane taheti värvata kandideerima KE-s!
      Last edited by privador; 17.10.13, 14:10.

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #618
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Vaata peeglisse ja püüa reageerida.
        Pauka tegi auh-auh, aga kas tal midagi öelda ka oli? Kui oli, siis anna tulla, ära kiibitse niisama tühja.

        --

        Erinevus rikastab:

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #619
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          erplander - palun ära lingi siia saasta enam. pealinna "allikas" oli juba vägev, aga see on uus tase...ulme vend oled ikka. samas päris raske võib olla ühiskonnas orienteeruda, kui üldlevinud vaba inforuum ei ole aktsepteeritav...

          ei pea vajalikuks enam sinuga edasi vaielda - sein on mu peast tugevam. sinu võit.

          Comment

          • erplander
            ekrelander
            • Oct 2008
            • 1029

            #620
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Ok, tunnistan, et see link oli kergelt provotseeriv ja otseselt tahtsingi su reageeringut näha, mis nüüd kinnitab, et tegelikult oled sa ise üks ultraradikaalsete vaadetega multikulti-mees, kes nimetab probleemile tähelepanu juhtivat artiklit "saastaks". Aga ega mul tõesti polegi enam midagi siin teemas lisada või tahtmist edasi vaielda, kui ebameeldivaid teemasid hakatakse tuimalt "saastaks" pidama. Las see erinevus siis "rikastab" meid.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #621
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              mis puudutab vägistamist, siis rootsis on iga vägistamisjuhtum eraldi case.

              näide: mees vägistab oma naist aasta otsa. Naine teatab politseisse, et mees vägistas teda 50 korda aasta jooksul. Selle näol on nüüd tegemist 50 eraldi juhtumiga. Mujal maailmas ainult ühe.

              "She points out, for instance, that Sweden counts every sexual crime between the same two people separately in statistics where as other countries count them as one.[15] [16] For example, if someone experiences marital rape for a whole year, every instance of sexual violence the victim has experienced is reported as an individual event" - allikas http://en.wikipedia.org/wiki/Crime_in_Sweden

              mis puudutab rootsi immigrante, siis järgnev video on kohaliku ajakirjaniku poolt päris huvitav

              Last edited by karupoeg; 17.10.13, 15:23.

              Comment

              • EestiAA
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1132

                #622
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Kui suurt rolli vägistamises immigrandid mängivad?...ise olen otsind selle kohta statse, aga pole leid eriti usaldusväärseid allikaid.
                Ehk keegi teab mingit kohta ?.
                Normist on kindlasti üle, aga palju üle tahaks teada.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #623
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  erplander - palun ära lingi siia saasta enam. pealinna "allikas" oli juba vägev, aga see on uus tase...ulme vend oled ikka. samas päris raske võib olla ühiskonnas orienteeruda, kui üldlevinud vaba inforuum ei ole aktsepteeritav...

                  ei pea vajalikuks enam sinuga edasi vaielda - sein on mu peast tugevam. sinu võit.
                  http://sverigesradio.se/sida/artikel...rtikel=5612131

                  See siis originaalartikkel. Rootsi keelt ma ei oska ja ei tea ka kas tegu on mingi radikaalse suunitlusega raadioga.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Erinevus tõesti rikastab.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #624
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema


                    Paf pakub päris huvitavaid bette

                    pm raha on laual 1,05 et Savisaar võidab lasnamäe prk. Sisulsielt risk on see et Savisaar annab nädalaga otsad
                    1.2 et Ratas võidab Mustamäe prk(Mees stabiilselt 6k+ häält)
                    Mart Helme vs Turay 1.4 tundub kõige tummisem bet. Helme sai 2011 üksikkandidaadina 2,5k häält. Keda tunneb Turayd?
                    1.3 Paet Nõmmel peaks ka kindlallt kotti panema
                    Beib (linnaosavanem) Ivanova kindlasti korjab rohkem hääli kui Kutsar/Tammemägi

                    tehke kirielt betid ära tasuta raha on laual

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #625
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas erplander Vaata postitust
                      Pauka tegi auh-auh, aga kas tal midagi öelda ka oli? Kui oli, siis anna tulla, ära kiibitse niisama tühja.

                      --

                      Erinevus rikastab:
                      http://themuslimissue.wordpress.com/...onths-of-2013/
                      Su lingid on lihtsalt nii vaimustavad, et ei pidanud liigset kommenteerimist vajalikuks. Järgmisena äkki mõne MUPO töötaja arvamuslugu, kuidas Anvelt on pätt ja kaabakas?

                      See, et sa Keissi soovitad ei tule selles kontekstis muidugi üllatusena.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #626
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        In b4 Inno ja Irja blog.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #627
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          https://www.paf.com/betting/#/group/.../category/3996
                          Paf pakub päris huvitavaid bette

                          pm raha on laual 1,05 et Savisaar võidab lasnamäe prk. Sisulsielt risk on see et Savisaar annab nädalaga otsad
                          1.2 et Ratas võidab Mustamäe prk(Mees stabiilselt 6k+ häält)
                          Mart Helme vs Turay 1.4 tundub kõige tummisem bet. Helme sai 2011 üksikkandidaadina 2,5k häält. Keda tunneb Turayd?
                          1.3 Paet Nõmmel peaks ka kindlallt kotti panema
                          Beib (linnaosavanem) Ivanova kindlasti korjab rohkem hääli kui Kutsar/Tammemägi

                          tehke kirielt betid ära tasuta raha on laual
                          Uh, praegu just rabelen, et teha depo kas PAF-i või Unibeti, oma teada PAF-is kontot pole teinud, aga ütles, et isikukood kasutusel, võimalik. Unibetis ka uue kontoga mingid jamad. Igal juhul sellist tasuta raha ei pakuta just sageli ja just seda Mart Helme 1.40 tahtsin ise panna ka, aga vaevalt seal eriti suured limiidid ongi neil valimiste ennustustel. Ma oleks ka pannud sama koefiga, et Helme saab vähemalt 2x rohkem hääli kui Turay, lol.

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Su lingid on lihtsalt nii vaimustavad, et ei pidanud liigset kommenteerimist vajalikuks. Järgmisena äkki mõne MUPO töötaja arvamuslugu, kuidas Anvelt on pätt ja kaabakas?

                          See, et sa Keissi soovitad ei tule selles kontekstis muidugi üllatusena.
                          Väga vaimukas, aga naerma siiski ei ajanud. Vähemalt üritasid.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #628
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas erplander Vaata postitust
                            Uh, praegu just rabelen, et teha depo kas PAF-i või Unibeti, oma teada PAF-is kontot pole teinud, aga ütles, et isikukood kasutusel, võimalik. Unibetis ka uue kontoga mingid jamad. Igal juhul sellist tasuta raha ei pakuta just sageli ja just seda Mart Helme 1.40 tahtsin ise panna ka, aga vaevalt seal eriti suured limiidid ongi neil valimiste ennustustel. Ma oleks ka pannud sama koefiga, et Helme saab vähemalt 2x rohkem hääli kui Turay, lol.



                            Väga vaimukas, aga naerma siiski ei ajanud. Vähemalt üritasid.
                            Naljakas? Kurb, et sa nii rumal oled.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #629
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Isamaa ja Res Publika Liit esitab sügisestel valimistel Tallinna linnapea kandidaadiks Eerik-Niiles Krossi, kinnitas Delfi allikas. Toome siinkohal välja põhilised skandaalid, millega Kross on avalikkusele aegade jooksul silma paistnud.


                              See on Ekspress Grupi artikkel, seega peaks usutavam olema, eelviimane lõik on minujaoks kõige õudsam (tagaotsitava Angotti üle piiri transportimine).

                              Tema kampaania sisu - korruptsiooni vastu võitlemine tundub nii variserlik, kuna Erik Niiles Krossi enda elu ongi üks suur korruptsioon.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #630
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Uh, praegu just rabelen, et teha depo kas PAF-i või Unibeti, oma teada PAF-is kontot pole teinud, aga ütles, et isikukood kasutusel, võimalik. Unibetis ka uue kontoga mingid jamad. Igal juhul sellist tasuta raha ei pakuta just sageli ja just seda Mart Helme 1.40 tahtsin ise panna ka, aga vaevalt seal eriti suured limiidid ongi neil valimiste ennustustel. Ma oleks ka pannud sama koefiga, et Helme saab vähemalt 2x rohkem hääli kui Turay, lol.
                                panin oma panused ära... 30 euri võttis sisse panusena ülejäänud läks vaatamisele...keegi võiks siin limiite mainida
                                ülejäänud raha mis üle jääb panen kõik Savisaare peale

                                njah edit kõik vaatamisel olnud betid saadeti tagasi...
                                Last edited by privador; 17.10.13, 17:32.

                                Comment

                                Working...