Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2131
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Oppaa...vaat kus nüüd muutus allikakriitiliseks. Igasuguseid isehakanud arvajaid, kes ainult vinguvad ja midagi sisulist välja ei paku on paslik linkida, aga kui keegi tuleb välja mingite konkreetsete ja teostatavate soovitustega, siis tuleb esmalt küsida, et kes temast kuninga tegi?

    P.S. Eksperdi teevad teadmised
    Lihtsam oleks olnud öelda, et oravad tegid.

    P.S. Igal (üli)kooli lõpetanul on teadmised, eksperdiks saab siiski läbi reaalse töökogemuse ja antud juhul mitte kontoris istudes. IT-ekspert võib vabalt valdava enamuse oma ajast arvuti taga istuda.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #2132
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      qbj0hni lemmiklugu:

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2133
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas viki Vaata postitust
        Tundub,et riigi poolt pole pagulaste teemal omavalitsustele midagi selgitatud.Artikkel sakalast
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Ole rahulik. Eesti võimekaim omavalitsus on Rae vald ja sinna need pagulased ka esialgu lähevad. Pealinn on külje all ja pastilaa unistus täitub. Vao pagulaskeskus oli lihtsalt eksperiment.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #2134
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Päris mõnusat tsirkust tehakse rahvale ikka nende kuluaruannetega. Kes on võtnud uue X5, kes S klassi mersu, kes Dodge Rami :D Muidugi kavalalt 4 aasta peale.
          Imo on siin ikka päris suur auk seaduses. Kuidas saab olla nii, et maksumaksja maksab 101 riigikogulase autoliisingud kinni. See pole ju kuluhüvitis vaid korralik palgalisa, mida kavalalt ära kasutatakse. Peale igakuise palga on 4 aasta pärast auto täiesti nende oma. Vaevalt nad nende autodega ainult Töölt-koju-kohtuma valijatega sõidavad. Erasõidud ei saa ju minna kuluhüvitise alla. Süsteem võiks välja näha hoopiski nii, et Riik võtab hanke ntx Skodalt, kust võetakse ala paarkümmend autot liisingusse, mis siis ära jaotatakse saadikutele. Peale ametiajalõppu kuulub auto riigile, mida saab siis edasi kasutada mõni teine saadik või maha müüa.

          Tanel Talve pani kõige rohkem muigama seal delfi videos. '' Ostsin Dodge Rami ( ilmselt miski 5.0 mootoriga ) mis võtab 7 liitrit sajale ;D. Mul vaja maakohtades valijatega kohtumas käia '' Tahaks oma silmaga näha neid saadikuid, kes käivad valijatega kohtumas. Mis teemasid seal arutatakse ja kus need kohtumised toimuvad? Minu tutvusringkonnas pole küll kedagi, kes mõne saadikuga kuskil kohtumas käiks.

          Kõik need telemehed, kes enne valimisi tunduvad üsna sümpaatsed muutuvad paari kuuga ikkagi samasugusteks klounideks.

          Ainuke kloun vist oli Juku Kalle Raid, kes ei kasutanud kordagi kuluhüvitist ning sõitis bussiga :D.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2135
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            väga räige jep. selles osas vist EKRE ja vabaerakond olid ainsad, kes yhise normaalse joone võtnud. ainus positiivne asi ekre juures vist :P

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #2136
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              väga räige jep. selles osas vist EKRE ja vabaerakond olid ainsad, kes yhise normaalse joone võtnud. ainus positiivne asi ekre juures vist :P
              liina kersna võiks ka uttivisse minna. Paar päeva tagasi Solarise juures oleks ülekäigu rajal oleks üks kena punane lexus peaaegu alla ajanud. Kersna Vahur roolis. Haige mees, anname andeks. Esmane mõte oli küll, et ju siis raamatubisness läheb hästi, aga no no kus sa sellega. Ülalpeetud mehega hoopis tegemist.


              Suur rahvasõber ja SOTS ning esimene tegu on dodge ram liisimine? ausalt, poes järjekorras näen, siis lükkan ta asjad lindilt maha.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #2137
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                liina kersna võiks ka uttivisse minna. Paar päeva tagasi Solarise juures oleks ülekäigu rajal oleks üks kena punane lexus peaaegu alla ajanud. Kersna Vahur roolis. Haige mees, anname andeks. Esmane mõte oli küll, et ju siis raamatubisness läheb hästi, aga no no kus sa sellega. Ülalpeetud mehega hoopis tegemist.


                Suur rahvasõber ja SOTS ning esimene tegu on dodge ram liisimine? ausalt, poes järjekorras näen, siis lükkan ta asjad lindilt maha.
                wau.. See on küll rebel ;DDDDD

                Comment

                • tafka31
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 853

                  #2138
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  On ka asi mille kallal viriseda!

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #2139
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                    On ka asi mille kallal viriseda!
                    ma töötan ka avalikus sektoris. tahad, sebin ka endale tööauto ja lasen naisel shoppamas käia? ja taipohh kui keegi paukuma hakkab, et Helme ja maksuamet tropid on, sest myfitnessi ees parkida ei luba. Öige värk, raisk. Mis nad siis arvavad, et maksud kasvavad puuotsas vä?

                    ptsi kui närvi ajab. asi ei ole selle tegevuse kulus, vaid suhtumises. Ma lihtsalt jätan siia selle, 1,6 mln eest saaks tõsta 1600 hooldajal palka 10%. Noh, et siis Tartu, PERH, Ida-Tallinna ja lääne tallinna haigla oleks peaaegu kaetud. Maal nagunii elu odavam, nad jäävad ilma.

                    Comment

                    • CheekyMullet
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 232

                      #2140
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      liina kersna võiks ka uttivisse minna. Paar päeva tagasi Solarise juures oleks ülekäigu rajal oleks üks kena punane lexus peaaegu alla ajanud. Kersna Vahur roolis. Haige mees, anname andeks. Esmane mõte oli küll, et ju siis raamatubisness läheb hästi, aga no no kus sa sellega. Ülalpeetud mehega hoopis tegemist.


                      Suur rahvasõber ja SOTS ning esimene tegu on dodge ram liisimine? ausalt, poes järjekorras näen, siis lükkan ta asjad lindilt maha.
                      Mina sain aru, et Liina Kersna ei kasuta liisingumakseteks kuluhüvitist. Oma palgaga võib küll igaüks teha, mida ta tahab.

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #2141
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        sa lihtsalt ei saa aru, et maailmas on kahte sorti inimesi: haterid ja printerid.
                        stop hating

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #2142
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
                          Mina sain aru, et Liina Kersna ei kasuta liisingumakseteks kuluhüvitist. Oma palgaga võib küll igaüks teha, mida ta tahab.
                          vaata ta bensukulusid. taipohh kui vahur poiss sõidupäevikut ei täitnud.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #2143
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Alles aasta tagasi sattusin ehitusobjektil rääkima maalritega, kes said ikka palka mustalt ja hullude skeemide kaudu. Arvasin, et need ajad on möödas. Nende boss sõitis jõhkra Dodge Ramiga. Pidasin meest mõnusaks parasiidiks, Tanel Talve tegu andis vähe inimlikuma mõõte loole. Kala hakkab mädanema peast.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #2144
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Alles aasta tagasi sattusin ehitusobjektil rääkima maalritega, kes said ikka palka mustalt ja hullude skeemide kaudu. Arvasin, et need ajad on möödas. Nende boss sõitis jõhkra Dodge Ramiga. Pidasin meest mõnusaks parasiidiks, Tanel Talve tegu andis vähe inimlikuma mõõte loole. Kala hakkab mädanema peast.
                              miks sa ei räägi, et selle sama mustalt ehitusel saavate töötajatega on tegelikult lood nii, et mustalt maksmine ei ole mitte tööandja ainuisikuline soov vaid töövõtja tingimus tööle tulemisel. Noh seda siis sellepärast, et muidu pangakontolt pooled alimentideks ja teise poole sms laenu võlgadeks :).

                              Riigihangetel alltöövõtjatena mitte osalevatel ehitusfirmadel, kelle tellija tahab kvaliteeti ning on nõus selle eest natukene rohkem ka maksma, ei ole väga suurt huvi 24/7 põdeda maksuameti pärast ning oma 15% saavad nad sisse ilusti kirjutada ka ausalt makse makstes.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #2145
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                                Krt eestlased Soomes ka sigatsema hakanud... Soomlane obv ei teeks ju sellist asja.

                                Comment

                                Working...