Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
Legit küsimus, ei ole mõeldud nähvamisena või ärapanemisena vms:
Kui olete poolt, kas kuskilt jookseb piir ka kus enda, lähedaste ja riigi heaolu kaalub üles teiste abistamise?
Nt teoreetiline olukord, Eestisse on juba tulnud 5 miljonit pagulast, seetõttu metsik töökohtade puudus, niipalju tööjõudu viib palgad alla jms. Iga järgnev pagulane teeks olukorra veel halvemaks, samas neil oleks siin WAY parem kui seal kust nad praegu tulevad, et inimlikust seisukohast siiski nagu peaks teist inimest aitama.
Kas sellises olukorras jätkuvalt võtaksite pagulasi vastu, või jookseb kuskiltmaalt piir?
Legit küsimus, ei ole mõeldud nähvamisena või ärapanemisena vms:
Kui olete poolt, kas kuskilt jookseb piir ka kus enda, lähedaste ja riigi heaolu kaalub üles teiste abistamise?
Nt teoreetiline olukord, Eestisse on juba tulnud 5 miljonit pagulast, seetõttu metsik töökohtade puudus, niipalju tööjõudu viib palgad alla jms. Iga järgnev pagulane teeks olukorra veel halvemaks, samas neil oleks siin WAY parem kui seal kust nad praegu tulevad, et inimlikust seisukohast siiski nagu peaks teist inimest aitama.
Kas sellises olukorras jätkuvalt võtaksite pagulasi vastu, või jookseb kuskiltmaalt piir?
Comment