Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #2116
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    samas on huvitav et mida meie tolerantsed sõbrad selle peale ütlevad, kas peaks uuesti piirid avama?

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #2117
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Tolerastid on algusest peale arutanud, kui palju suudame võtta, mitte kas võtta või mitte.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2118
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        See ei ole erineva arvamuse avaldamine, see on jutt, mille tagajärjel maailm muutub halvemaks paigaks.
        Ma lähen jõhkralt sisemiselt keema, kui rassistiga ühes seltskonnas pean seda juttu kuulama, mul on üliraske enesevalitsust mitte kaotada. Üks väga rahumeelne sõber läkski teisele kätega kallale lõpuks, kuigi viimasest kaklusest oli 20 aastat. Kelle jaoks pole vahet olukordadel, kus inimene vihkab neegreid või inimene vihkab rassiste, siis sellel on lastetoaga midagi väga korrast ära.
        Ausalt ma ei saa rahu, ehk mis ta nii vihale ajas?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #2119
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          See on hea küsimus, mina sellele vastust ei tea. Midagi selles teemas on sellist, mis tekitab väga sügavaid tundeid.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #2120
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Tundub,et riigi poolt pole pagulaste teemal omavalitsustele midagi selgitatud.Artikkel sakalast
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • CheekyMullet
              FPP Pro
              • Feb 2010
              • 232

              #2121
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              The doom is coming ehk lugege sallimisele ja vihkamisele vahelduseks midagi asjalikku

              http://questioneverything.typepad.co...in-europe.html

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #2122
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Kes või mis mis teeb Uku Särekannost migratsioonieksperdi?!?

                Comment

                • CheekyMullet
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 232

                  #2123
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Kes või mis mis teeb Uku Särekannost migratsioonieksperdi?!?
                  Oppaa...vaat kus nüüd muutus allikakriitiliseks. Igasuguseid isehakanud arvajaid, kes ainult vinguvad ja midagi sisulist välja ei paku on paslik linkida, aga kui keegi tuleb välja mingite konkreetsete ja teostatavate soovitustega, siis tuleb esmalt küsida, et kes temast kuninga tegi?

                  P.S. Eksperdi teevad teadmised

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #2124
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #2125
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #2126
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        nagu ka VICE newsi uurimuslugu selgitas, siis on 99,99% natside popidest pagulasviha suurendavatest piltides fabritseeritud odav vedel kaka.

                        kallista naist parem maxi või mõne tee muudmoodi kellelegi head :)

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #2127
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Väitsin sellega midagi et tunned vajadust ümber lükata? :D

                          Point on selles, et mida me tahame siia. Kui sa ütled et see pilt on photoshop siis ma ütleks, et pigem ei ole. Backstory ja asjad on nagu nad on, aga rahvuslikel / usulistel tasemetel on pinged üles kruvitud.
                          Suur osa inimestest ei ole pagulaste kui abi vajavate indiviidide vastu, inimlikul tasemel mõistame kõik nende probleeme. Küll aga on selle poliitika mis soosib praegust pagulaspoliitikat vastu. Hate the game not the player eks.

                          Comment

                          • CheekyMullet
                            FPP Pro
                            • Feb 2010
                            • 232

                            #2128
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Mis on see poliitika, mis soosib praegust pagulaspoliitikat?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #2129
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • donkihott
                                Jube Noob
                                • Mar 2015
                                • 118

                                #2130
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                nagu ka VICE newsi uurimuslugu selgitas, siis on 99,99% natside popidest pagulasviha suurendavatest piltides fabritseeritud odav vedel kaka.
                                Leiti mingi 5-6 pilti millel kujutatu polnud päris see mis seal väideti olevat. Vaid mõned pildid kõigist neist tuhandetest pagulaste tõelist palet näitavatest piltidest. 99,99%...bitch please.
                                Maxi pildil jäädvustatu toimus 2012 Bonnis kus 2 pollarit sai nuga ja 27 muutmoodi vigastada. Moslemitest sisserändajate käe läbi. Ei mingit kakast fabritseeringut.

                                Comment

                                Working...