Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1861
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    mulle meeldis see, et niikuinii asub juba 3500 inimest aastas euroopa riikidest eestisse elama, niiet lootust on, et tulevikus ei hakka mingi inbreeding toimuma.

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #1862
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      See oleks paras hundid terved, lambad söönud olukord.

      Täna ja homme osaleb siseminister Hanno Pevkur Luksemburgis toimuval mitteametlikul Euroopa Liidu justiits- ja siseküsimuste nõukogu istungil, mille üks eesmärke on kokku leppida, mitu pagulast iga Euroliidu riik vastu võtab.


      Rahvale jääks mulje, et nemad said võidu ja samas ei jää ka valitsus EU ees lolliks. ca 200 pagulast 5-6 linna vahel jagada oleks suht fine

      Comment

      • minbetmillionaire
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 363

        #1863
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Sattusin seda videot vaatama https://www.youtube.com/watch?v=S16E...youtu.be&t=34s

        Läheb praeguse debatiga ühiskonnas kokku nagu rusikas silmaauku. Soovitan kõigil ära vaadata

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1864
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          ma ei viitsinud seda vaadata, aga cliffs et inimesed ei oska põhjustele ja tõenditele reageerida?

          Mina neid tõendeid ja põhjuseid ootan siiamaani miks just nii tahetakse teha, aga mitte keegi neid ei anna. Hägused vastused ja hämamine ei kvalifitseeru kummagi alla.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1865
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Neljapäeval algas Tallinnas taas Eesti sõprade rahvusvaheline kokkutulek, järjekorras juba kuues, mis tõi siia kokku üle 150 inimese enam kui 20 riigist. Selle raames toimus kaks olulist arutelu e-Eesti ja digitaalse identiteedi üle. Neist joonistus välja kolm loomujoont, mida Eesti edu aluseks peetakse: julgus, usaldus ja õppimisvõime. Postimehe päevaintervjuus ütles Sten Tamkivi, et usaldus ja julgus proovida teistmoodi, usaldus uue tehnoloogia ja uute ideede vastu on tugevad komponendid Eesti edus.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #1866
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Mul ei ole tolerantsi vastu midagi, kuid tolerantsiks peab ka põhjus olema- mingi ratsionaalne alus, mitte pime usk kõigesse, mis on erinev, et seda peaks automaatselt ka tolereerima.
              Ega tolerantsus ei ole ideoloogia, vaid pigem ikka laia silmaringi, teadlikkuse märk, arusaamise ja mõistmise märk. Kui see aga ideoloogiaks muutub, siis tekibki mingi kari lambaid, kes mõtlemata absull iga veidrust ja vähemust aksepteerivad, sest "nii ma olen ju hästi salliv ja hea" aru saamata oma tolerantsuse põhjustest või mingi konkreetse vähemuse või teistsuguseks olemise põhjustest midagi teadmata.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1867
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Palju häid vastuseid jube lollidele küsimustele. Soovitan kõigil lugeda, kes on tulised vastased.
                Ma saadaks sinu, pastilaa&co ning need ametnikud pooleks aastaks Ida-Virumaale elama, soovitavalt Narva, Kohtla-Järve või Sillamäele. Taskurahaks sama 90 eurot, mida omadega p****s eestlased ja pagulased saavad.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #1868
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Kas see kogemus peaks kuidagi muutma mu maailmavaatelisi eelistusi või miks sa meid sinna täpsemalt saata tahad?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1869
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    sa potsataja paned tiba puusse jälle - tolerastid ju yldiselt toetavad kõrgemaid sotsiaaltoetuseid ja suuremat abi neile, kes seda vajavad. pagulaseteema ajab inimesi nii kettasse, et viimnegi igasugune loogikapoeg kaob... oleks minu teha, teeks ma kõikidele täiskasvanud venelastele vabatahtlikud tasuta riiklikud keelekursused. annaks pappi klassiekskursioonideks ntx narva - tartu sõprusklassidele jne. see oleks imeodav vs aprilliöö sarnased jamad.

                    see, et pagulaseteemal, kooselu teemal RE liberaalne on, see ju ka loogiline. yldises arusaamast riiki jääb minu jaoks isiklikult ikkagi inimvõõraks see erakond

                    Comment

                    • reggie
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 1705

                      #1870
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Päriselt või? Sa oled ikka natuke tuhm. Neile võib peale ka maksta-kui inimene ei taha siis keelt suhu ei topi ja kodakondsust passi ei kirjuta. Rootsis on neile kõik olemas, ikka panevad autosid põlema, keeleklassi ei kipu keegi.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #1871
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas reggie Vaata postitust
                        keeleklassi ei kipu keegi.
                        LOL. linki pliis..

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1872
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas reggie Vaata postitust
                          Päriselt või? Sa oled ikka natuke tuhm. Neile võib peale ka maksta-kui inimene ei taha siis keelt suhu ei topi ja kodakondsust passi ei kirjuta. Rootsis on neile kõik olemas, ikka panevad autosid põlema, keeleklassi ei kipu keegi.
                          tuhm? äkki jagad paremaid ideid :)

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1873
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Mu õde on Rootsis koolis rootsi keele õpetaja ja õpilasteks immigrandid. Klassid inimesi täis ning õde upub töösse. Auto oli veel eile alles tal. Ei pole põlema pandud.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #1874
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Istun Sämmi grillis ja tervitaks ühtlasi kõrvallauas istuvat Codeccit

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #1875
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                                Mu õde on Rootsis koolis rootsi keele õpetaja ja õpilasteks immigrandid. Klassid inimesi täis ning õde upub töösse. Auto oli veel eile alles tal. Ei pole põlema pandud.
                                any sec hakkavad vägistama obv

                                Comment

                                Working...