Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1831
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Üldiselt mõistliku mehena oleks VK pidanud aru saama, et seekord ei tasu saadav materiaalne tulu ennast Mare Liigerit kiitva seninägematu 3726 "thumbs up" vastu ära. Minu 24h ootamist tasus ennast samas igati ära.
    julge mees just, et eeldatava näkkupeksu vastu selle avaldada julges. kainet mõistust ja intelligentset arutelu kohtab sellel teemal viimasel ajal harva - keskaja poisid on pööbli mõnuga ümber näpu keeranud...

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1832
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



      Avaldada julges?!?

      Ennelõunaks oli postituse olemasolu teada ja vähemalt pealelõunaks otsus see Delfis avaldada ning omalt poolt vastulöök anda. Vastulöögi ülesande sai omale Vahur, kes on minu arust üks Delfi kirkamaid kriite ja omal moel ta seda ka tegi peale pohmakast üle saamist. Stimulantide abil oleks vastulöök muidugi hoopis teravam tulnud, aga hetkel läks natuke teistmoodi.

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #1833
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        13 hämmastavat fakti Kreeka majandusest. Kuna kogu maailm on ootel, mis saab Kreekast ning kas riik jääb eurotsooni või mitte, on väljaanne Business Insider kokku pannud rea huvitavaid fakte Kreeka majanduse hingeelu kohta. Ajalugu, Korruptsioon, Euroopa Liit.


        keda need pagulased kotivad?

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #1834
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Kreekal on p**s niikuinii, lisaks meeletule võlale ka meeletu arv pagulasi, kellest nüüd pole lootustki kergel viisil vabaneda.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #1835
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Tuleviku euroopas kus pagulasi on veel rohkem,hakkavad kohalikud kohustuslikus korras Araabia keelt ja kombeid õppima.Selle algeid on juba näha.http://elu24.postimees.ee/3238675/sa...u-miniseelikud

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1836
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Algselt postitas viki Vaata postitust
              Tuleviku euroopas kus pagulasi on veel rohkem,hakkavad kohalikud kohustuslikus korras Araabia keelt ja kombeid õppima.Selle algeid on juba näha.http://elu24.postimees.ee/3238675/sa...u-miniseelikud
              see ju väga hea - saab eestlane ka natuke targemaks

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1837
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                Kuna eurotsoon põhimõtteliselt omab Kreekat, siis võiks vähemalt kogu riigi avalikust pinnast teha ühe suure põgenike majutusüksuse. Seepeale müüvad ka eraomanikud oma pinna võileivahinnaga maha ja siis ongi kogu Kreeka üks suur põgenikelaager.

                Comment

                • viki
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 893

                  #1838
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Kuna eurotsoon põhimõtteliselt omab Kreekat, siis võiks vähemalt kogu riigi avalikust pinnast teha ühe suure põgenike majutusüksuse. Seepeale müüvad ka eraomanikud oma pinna võileivahinnaga maha ja siis ongi kogu Kreeka üks suur põgenikelaager.
                  Eurotsoon ei oma midagi.Soome oli omal ajal vist ainus,kes mingeid tagatisi nõudis(ei viitsi täpselt kontrollida)Praegune valitsus võib öelda,et nemad laene ei võtnud ja ei kavatsegi midagi tagasi maksta.Ainus asi mis eurotsoon teha saab on rohkem raha mitte anda.Lisan juurde,et kreeka tolleaegne valitsus lubas täita laenuandjate tingimusi(vähendada pensione jmt)Rahalisi tagatisi andsid teised euroopa riigid sh eesti,et laenu garanteerida.
                  Last edited by viki; 30.06.15, 15:18.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #1839
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Tuhat pagulast ei oleks meile mitte mingit moodi 400000000 maksma läinud, just sayin..

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #1840
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Valitsus on vist Maxilt pagulaste osas coachi võtnud.
                      Last edited by LuuK; 03.07.15, 11:16. Põhjus: tüsgraafia massidessse!

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1841
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Algselt postitas viki Vaata postitust
                        Eurotsoon ei oma midagi.Soome oli omal ajal vist ainus,kes mingeid tagatisi nõudis(ei viitsi täpselt kontrollida)Praegune valitsus võib öelda,et nemad laene ei võtnud ja ei kavatsegi midagi tagasi maksta.Ainus asi mis eurotsoon teha saab on rohkem raha mitte anda.Lisan juurde,et kreeka tolleaegne valitsus lubas täita laenuandjate tingimusi(vähendada pensione jmt)Rahalisi tagatisi andsid teised euroopa riigid sh eesti,et laenu garanteerida.
                        Kreekale laenatud raha kreeklased ei näinud. Ainult 10% Kreekale laenatud rahast on jõudnud kreeka rahvani, ütles rahvusvahelise ebaõiglaste võlgade kustutamise eest võitleva organisatsiooni Jubilee Debt Campaigni juht Sarah-Jayne Clifton. Pangandus, Euroopa Keskpank, Euroopa Liit.


                        Kes siis veel, kui mitte eurotsoon? Pankurid on hetkel kindlasti vägagi tänulikud ka meie endisele rahandusministrile ja poolele riigikohtust.

                        E:

                        Eile oli Facebooki keskkonnas järjekordne võimalus selle asutajale Mark Zuckerbergile küsimusi esitada. Näiteks selgitas multimiljardär, miks otsustas ta sarnaselt mitmele teisele tehnoloogiaettevõtjale võtta aastapalgana välja vaid ühe dollari, kirjutab Business Insider.


                        http://www.bloomberg.com/bw/articles...llar-tax-break

                        Mõtlesin, et siinkohal võiks tervitada ka igavest heategijat Mark Zuckerberg-i ja neid 0,5 miljonit Walmarti töötajat, kes hakkavad hiljemalt järgmise aasta veebruariks teenima vähemalt 10 dollarit tunnis senise väiksema palga asemel.
                        Last edited by Potsataja; 01.07.15, 17:54.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #1842
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                          Valitsus on vist Maxilt pagulaste osas coatchi võtnud.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #1843
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Tahate näha kes uueks välisministriks saab-Palling

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1844
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Valdo väriseb niikuinii ootusärevuses, et ehk läheb lõpuks õnneks. Temal on ju pagulaskogemus olemas ja puha.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1845
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Väike-Maarja vallavanema Indrek Kesküla kinnitusel on Vao küla elanike jaoks muutunud kõige tõsisemaks probleemiks hoopis varjupaigataotlejate vastu tegutsevad provokaatorid, kes ise piirkonnas ei ela ning keda ei huvita tegelikult, mis mured külas on.


                                Orav käis oravale kurtmas, et ei saa isegi sissesõitnud ossidega hakkama. Suhteliselt kõrge politseiametniku natuke liigagi uhke maja on pagulaskeskusest alla 2km kaugusel.

                                Comment

                                Working...