Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1711
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Jaapan
    :)

    teeme jaapanit siis

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #1712
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Eesti ametlik immigration rate on 2013 aasta andmetega 16.4%

      võrdluseks: Rootsi 15.9%
      Saksamaa 11.9%
      Prantsusmaa 11.6%
      Soome 5.4%

      Lõuna-Korea 2.9%
      Ellnimetatud Jaapan 1.9%

      Eks meie olemegi vähem "rahvusriik" kui need lääneriigid, seega ma usun meil on õigust rohkem sõna võtta sellel teemal kuna kogemused on suuremad.
      Eesti on muideks nendel andmetel Horvaatia järel teisel kohal Euroopas immigrantide protsendiga per capita. :)

      Eks see on selline põhimõtte küsimus, eesti kultuur ja keel on määratud väljasuremisele ja see on meie enda teha kas proovime seda võimalikult palju edasi lükata või keerame lihtsalt teise külje ja ootame surma. Esimese vabariigi aegset rahvusriiki ei tule enam kunagi ja sellega on tegelikult keeruline leppida.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #1713
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        :)

        teeme jaapanit siis
        Nimeta üks arenenud lääne riik kus massimmigratsioon ei ole kaasa toonud sitaks probleeme.

        How about me vähemalt üritame vältida neid probleeme mitte ei võta suure hurraaga neid vastu? Kui ei õnnestu siis ei õnnestu, ehk selle tulemusel tuuakse neid siia vähem siiski. Mõnikümmend juurde ei oleks vast eriline probleem...

        Läti ja Leedu on samamoodi põgenikekvootide vastu - Euroopa Komisjoni järgi Leedu peaks vastu võtma 710, ise on nõus vastu võtma 30-40. Me ei ole nowhere close lääneriikide majanduslikule järjele, et kolmandate riikide alla oma pappi taguma hakata.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1714
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Me ei ole nowhere close lääneriikide majanduslikule järjele, et kolmandate riikide alla oma pappi taguma hakata.
          nõus

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #1715
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Jorgen Matsi ?@jorgenmatsi Jun 4 Tartu, Tartumaa View translation
            Schrödingeri immigrant - ta samaaegselt elab sotsiaaltoetustest ja teisalt võtab endale sinu töö.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1716
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Usas on ikka läbi aegade immigrante vihatud seetõttu, et nad tulevad ja võtavad nende töö ära. Huvitaval kombel kardetakse meil rohkem, et nad tulevad ja võtavad meie sotsiaaltoetused ära.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1717
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                USA ja Austraalia on imo läbi aegade kaks riiki, kus immigrandid tulid ja võtsid kohalikelt kõik, kaasa arvatud nende elud.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1718
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Oi bljääd, igasuvised immigrandid ehk sipelgad ilmusid jälle välja. Kas likvideerida või kvootide alusel vastu võtta?

                  Comment

                  • Herbert Sammal
                    Jube Noob
                    • Jul 2013
                    • 165

                    #1719
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Nimeta üks arenenud lääne riik kus massimmigratsioon ei ole kaasa toonud sitaks probleeme.
                    Just. Ja kas need riigid on siis saanud arenenud lääneriigiks tänu pagulastele? Või olid enne neid juba seda?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1720
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      word

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1721
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Oot, peatuge nüüd hetkeks. Apple’i juht on avalikult gei ja peakontori töötajatest on 36% esimese põlvkonna sisserändajad Californiasse.

                        Ma saan aru, et mees jagab protsentide teemat, aga nahavärvist ja usust ei jaga midagi?

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #1722
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          kas keegi tõsimeeli arvab et keegi neist süüria põgenikest hakkab meil applet arendama? need apple 36% olid tipptasemel spetsialistid enne usasse minekut. ma annaks neile apple immigrantidele silma pilgutamata kodakondsuse.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1723
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            kas keegi tõsimeeli arvab et keegi neist süüria põgenikest hakkab meil applet arendama? need apple 36% olid tipptasemel spetsialistid enne usasse minekut. ma annaks neile apple immigrantidele silma pilgutamata kodakondsuse.
                            point ei ole ju selles :)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1724
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Eesti ametlik immigration rate on 2013 aasta andmetega 16.4%

                              võrdluseks: Rootsi 15.9%
                              Saksamaa 11.9%
                              Prantsusmaa 11.6%
                              Soome 5.4%

                              Lõuna-Korea 2.9%
                              Ellnimetatud Jaapan 1.9%

                              Eks meie olemegi vähem "rahvusriik" kui need lääneriigid, seega ma usun meil on õigust rohkem sõna võtta sellel teemal kuna kogemused on suuremad.
                              Eesti on muideks nendel andmetel Horvaatia järel teisel kohal Euroopas immigrantide protsendiga per capita. :)
                              2011. aasta rahvaloenduse andmetel oli eestlaste osakaal Eesti püsielanikest 69,72%. Venelasi oli 25,2%, ukrainlasi 1,74%, valgevenelasi 0,97%, soomlasi 0,59%, tatarlasi 0,15%, juute 0,15%, lätlasi 0,14%, leedulasi 0,13% ja poolakaid 0,13%.

                              Ma ei kahtle absoluutselt REL2011 andmetes. Esimese põlvkonna immigrante võib meil muidugi olla 16,4%, kuid ka nende teine ja kolmas põvkond ei ole siiski sageli kavatsenudki sulanduda Eesti ühiskona.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #1725
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Mida see eesti ühiskonda sulandumine täpsemalt tähendab? Keeleoskust? Jaanipäeva pidamist? Või piisab maksude maksmisest?

                                Comment

                                Working...