Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1846
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



    Paras ahv see Juku-Kalle ikka. Ise laseb kogu aeg õlli, nüüd on ühest õllest poliit-pagulasele kahju.

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1847
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      juku-kalle tihti tabab naelapead - praegu kahjuks pani ikka julmalt näppu. sedalaadi üldistused ühe inimese pealt on lasteaia teema

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1848
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Minu subjektiivne arvamus ja kogemus on, et seanaha vedajaid ja tublisi inimesi on pagulaste seas parimal juhul pooleks. Tublid siis selles mõttes, et kes on enda abistamisest ise huvitatud, midagi selleks teevad ja reaalselt ka vajavad abi. Niiet kui see valiku tegemise komisjon ja mehhanism töötab hästi, siis ei näe takistust võtta 1000 asemel siia 2-3-4 tuhat. Materiaalne võimekus ja eetilisus oma kodakondsete suhtes on teine küsimus.

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #1849
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Feministifoorumi aktivistid juba vägistavad Raidi selle sõnavõttu eest FB´s. #stopoppressingjuku

          Soiver paneb imo minujaoks asja paika, kui pro-immigrationi rahvas toob näiteid üksikisikutest siis kuidagi laieneb see kogu grupile, kui aga anti-immigrationi inimesed või võrdlemisi neutraalsed nt. (J-K.R) kirjeldavad üksikjuhtumit siis on tegemist erandiga ja kogu grupile ei laiene. Otsustagu ära kuidas on mitte, et võrdsust taga ajavad on "võrdsemad" kui vastased. max level topeltstandard

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1850
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            loe ntx vainola ja jancise uusi raamatuid, kus kirjeldavad oma ja teiste pagulaste elu 90. rootsis ja soomes. pagulane on pagulane - eks eestlaste skeemitamised ja raha nuiamised olid väga piinlikud ka nyyd tagasi vaadates. iva on selles, et yksikute näidete pealt yldistuste tegemine näitab yhiskonna väiklust. ja jätkuvalt - soome krimiuudistes ei ruuli pagulased vaid kalevid. sama piinlik on, kui islamiusulisi aetakse eestis segamini islamiäärmuslastega...

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1851
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Taani uus paremtsentristlik valitsus jätab varjupaiga taotlejatele määratud toetuse summast alles vaid poole.


              Raudpolt tuleb Rootsi poolt nii mõnigi rassismisüüdistus.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #1852
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                pagulasteema ja rassismi vahele =-märgi tõmbamine on nii lol.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #1853
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  See on Potsataja ja sõprade töö vili:
                  Juunikuus toimus Vao külas kaks vandalismiakti, mille käigus lõhuti kolm pagulaskeskuse akent. Ühel korral sai vigastada pagulaskeskuse täiskasvanud meesterahvast elanik ning juhtunu uurimiseks on algatatud kriminaalmenetlus.


                  Kahjuks ma kardan, et see alles algus, varsti hakatakse tänavatel mustanahalistele sinist äratust tegema.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1854
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Ma olen oma elus vist kaks akent lõhkunud ja seda siis, kui ma aknaklaase vahetada üritasin. Vähemalt viimane kord läks õnneks. Teoreetiliselt võin ma muidugi rassist olla, kuid mingeid vandalismiakte, ega ammugi mingit sinist äratust ma ei toleeri.

                    Kas ma olen üheski postituses kedagi üles kutsunud sooritama pagulaste vastaseid vandalismi- või vägivallategusid?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1855
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Ma olen oma elus vist kaks akent lõhkunud ja seda siis, kui ma aknaklaase vahetada üritasin. Vähemalt viimane kord läks õnneks. Teoreetiliselt võin ma muidugi rassist olla, kuid mingeid vandalismiakte, ega ammugi mingit sinist äratust ma ei toleeri.

                      Kas ma olen üheski postituses kedagi üles kutsunud sooritama pagulaste vastaseid vandalismi- või vägivallategusid?
                      Sa ei ole veel aru saanud et kui kahe käega poolt ei ole, siis oled nats, ekrelane,ekstremist, vandaal ja skinhead. Lisaks kindlasti ka homovihkaja ja korra igaks juhuks veel nats.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #1856
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        poolt on hullem olla. siis oled tolerast - see kõlab ju nagu peder*st :(

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1857
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Keda need ***** kotivad, kuni Peetri külas pole vähemalt 25% pagulasi.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #1858
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema



                            http://www.postimees.ee/3243479/luge...agulasteemadel

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #1859
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Palju häid vastuseid jube lollidele küsimustele. Soovitan kõigil lugeda, kes on tulised vastased.

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #1860
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Jep, suht hea tekst. Ehk siis on aru saada, et sisulist plaani kui sellist ei ole. Lootus on, et nad sujuvalt soome-rootsi lähevad peale eestis elamisloa saamist.



                                Kui keegi artikklis ei märkanud.

                                Comment

                                Working...