Ametlik valimiste/poliitika teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #1816
    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

    Kõverasse ajas see, et varem niiöelda vasakpoolset ilmavaadet toetanud kodanik hakkas üleöö järsku paremäärmuslasi toetama :D Seetõttu, et sotsid, kes on äärmiselt liberaals maailmavaatega, esitasid ministrikandidaadiks venelase. See näitab keskmise valija teravust orienteerumaks poliitmaastikul. Inimesed isegi ei tea, mida tähendab vasak- või parempoolsus ja mis väärtuste eest seistakse. Selliste inimeste arvamus asjadest maksab sama palju, kui soe sitt.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1817
      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

      Who is John Galt?

      Raamatuid lugenud ei ole, kuid ma mõistan autori kibestuimist ja viha filmitriloogia põhjal. Üks paadunud sots peaks need filmid kindlasti ära vaatama ja enda jaoks lahti mõtestama.

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #1818
        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Who is John Galt?

        Raamatuid lugenud ei ole, kuid ma mõistan autori kibestuimist ja viha filmitriloogia põhjal. Üks paadunud sots peaks need filmid kindlasti ära vaatama ja enda jaoks lahti mõtestama.
        jumal tänatud, et sa olemas oled. täiesti siiralt.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #1819
          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Kõverasse ajas see, et varem niiöelda vasakpoolset ilmavaadet toetanud kodanik hakkas üleöö järsku paremäärmuslasi toetama :D Seetõttu, et sotsid, kes on äärmiselt liberaals maailmavaatega, esitasid ministrikandidaadiks venelase. See näitab keskmise valija teravust orienteerumaks poliitmaastikul. Inimesed isegi ei tea, mida tähendab vasak- või parempoolsus ja mis väärtuste eest seistakse. Selliste inimeste arvamus asjadest maksab sama palju, kui soe sitt.
          See on kurb tegelikult. Ridge Forrester jääbki peaministriks nii :(

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #1820
            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1821
              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

              Tegelikult võiks ju tegeleda nälga surevate laste arvu vähendamisega, aga see ei too lihtsalt nii palju pappi sisse.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #1822
                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                küll me tegeleme, ära muretse.

                Comment

                • Herbert Sammal
                  Jube Noob
                  • Jul 2013
                  • 165

                  #1823
                  Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  fyp

                  nii ongi :). tsiklimehed, keskaegse rahvaerakonnamehed jt pimeda viha õhutajad on klapid peas need asjad ära unustanud.
                  Mida sina siis teed?

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  Mida see Madison siis valesti ütles antud videos?

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1824
                    Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    küll me tegeleme, ära muretse.
                    Tai piirkonnas alaealiste prostide panemas käimine pole tegelikult probleemiga tegelemine.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #1825
                      Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                      Ma pidasin rohkem silmas maksude maksmist ja vastavate poliitiliste otsuste tegemist valimispäeval.

                      Comment

                      • CheekyMullet
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 232

                        #1826
                        Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                        Sellistele lihtsatele küsimustele oskavad siinsed "universumi akadeemikud" kindlasti vastata

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1827
                          Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                          Taani immigratsiooniameti DIS raportist selgub, et kaks kolmandikku juhtumeid, millega immigratsiooniametnikel tuleb tegeleda, on seotud põgenikega, kes valetavad oma vanuse kohta.


                          Arenemisruumi veel on, sest Pastilaa poolt välja käidud 55/45 ja Eesti 76/24 sugude vaheline jagunemine jätab soovi korral fantaasiale ruumi.



                          Võimalusel lähen isegi kohale, poistel oleks haruldane võimalus kodule nii lähedal nii palju tsikleid koos näha.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #1828
                            Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                            Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                            Mida sina siis teed?



                            Mida see Madison siis valesti ütles antud videos?
                            unustas endast rääkida.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1829
                              Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                              Pagulasteema hoiab eestlasi ärevil. Kõigil on õigus olla pagulaste vastuvõtmise vastu, aga samas oleks hea, kui inimesi ei hirmutataks valede faktidega. Kuna taolisi valefakte kipuvad eriti tihti ja mitte vaid pagulasteema puhul kasutama EKRE poliitikud, siis tuleb välja tuua nende argumentatsioonis kasutatavad valefaktid ja loogikavead. Alustame Mare Liigeri artiklist Miks te vihkate meid, eestlasi, härra president?


                              hea näide sellest, kuidas vastata demagoogiale ja lollusele

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1830
                                Re: Ametlik valimiste/poliitika teema

                                Hea näide sellest, et vahel oleks klaviatuuri puutumise asemel näpud paigal hoida. Üldiselt mõistliku mehena oleks VK pidanud aru saama, et seekord ei tasu saadav materiaalne tulu ennast Mare Liigerit kiitva seninägematu 3726 "thumbs up" vastu ära. Minu 24h ootamist tasus ennast samas igati ära.

                                Comment

                                Working...