Re: Ametlik valimiste/poliitika teema
mulle meeldis see, et niikuinii asub juba 3500 inimest aastas euroopa riikidest eestisse elama, niiet lootust on, et tulevikus ei hakka mingi inbreeding toimuma.
mulle meeldis see, et niikuinii asub juba 3500 inimest aastas euroopa riikidest eestisse elama, niiet lootust on, et tulevikus ei hakka mingi inbreeding toimuma.
Comment